vodovodní filtry
Kuchyně

Proč si pořídit vodovodní filtr?

Zvažujete, že si do domácnosti pořídíte moderní vodovodní filtr, ale stále se nemůžete definitivně rozhodnout? Potom si přečtete následující článek, ve kterém jsme pro vás shrnuli všechny jejich výhody.

Dejte sbohem balené vodě

Kupování balené vody je nejen neekologické, ale samozřejmě také neekonomické. Mohlo by se zdát, že těch pár korun každý den představuje v rámci nákupu pouze zanedbatelnou částku. Jestliže si však spočítáte celkové roční náklady, nejspíš budete velmi nepříjemně zaskočeni. Nehledě na to, že tahání těžkých lahví není nic příjemného a v menších bytech může být jejich skladování velmi problematické.

Praktické řešení v podobě vodovodního filtru

Ptáte se, co moderní vodovodní filtry dokážou? Zbaví vodu ropných látek, saponátů, zbytků pesticidů a chemikálií, které se hojně používají v zemědělství. Poradí si také s organickými sloučeninami chloru, aromatickými uhlovodíky a dalšími látkami, které kvůli svým toxickým, nebo dokonce karcinogenním účinkům představují pro organismus vážnou hrozbu, zejména při dlouhodobější konzumaci.

Instalace a použití vodovodního filtru je navíc velmi jednoduchá záležitost. Filtr se může umístit buď na kuchyňskou linku, nebo i pod ni, kde nebude na očích. V jeho prospěch hovoří také dlouhá životnost, a tedy i minimum starostí s výměnou, jako je tomu například v případě populárních filtračních konvic. Kvalitní vodovodní filtry pořídíte v e-shopu Přístroje pro zdraví, kde najdete spoustu praktických pomocníků pro zdravý životní styl.

Chutná voda, kdykoli si vzpomenete

Přefiltrovaná voda se vyznačuje mnohem lepší chutí, takže i jen tak samotná chutná svěže, bez nepříjemné kovové pachuti. Právě to je totiž velmi častá námitka zapřisáhlých odpůrců kohoutkové vody. Zkuste však dát filtrované vodě šanci a ulehčete životnímu prostředí i rodinnému rozpočtu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *