sedací soupravy
Bydlení

Nový gauč do obýváku? Záleží, co od něj očekáváte

Tak jste se také dočkali? Váš starý gauč konečně dosloužil, sedáky jsou značně prosezené a nenabízí již tolik komfortu, popřípadě se vám začalo trhat čalounění a najdou se i značně ošoupaná až prodřená místa? Pak máte nejvyšší čas začít se ohlížet po nové sedačce. Pohovky všech druhů, rozměrů, barev a kombinací materiálů vám učarují a víte, co je na tom nejskvělejší? Že si je můžete koupit z pohodlí domova online, aniž byste se někde v kamenné prodejně prodírali davem.

Jakou sedačku vybrat?

To je otázka, na niž si můžete odpovědět pouze vy sami. Pouze vy totiž víte, jakou sedačku hledáte. Zda má být rohová a vyplnit tak volný, nevyužitý roh místnosti, popřípadě si můžete dovolit do velkého prostoru umístit sedací soupravu do tvaru U. Velmi moderní jsou v posledních letech opět sedací soupravy složené ze tří hlavních částí, tedy sedačky pro dva, gauče pro tři a robustního křesla. Máte-li méně místa a jste třeba v domácnosti jen dva, pak vsaďte na kvalitní pohovky, kde se můžete i bez obtíží natáhnout a odpočívat. A pak se nabízí ještě jedna možnost, a tou je sedací souprava poskládána tak, aby dokonale pasovala do vašeho obývacího pokoje či haly. Před finální koupí raději zvažte všechny nabízené varianty. Pro milovníky pohodlí se pak nabízí solitérní křesla a široké taburety.

Podle účelu užívání

Pokud vás tlačí otázka peněz, zvolte cenově dostupné sofy z kvalitních materiálů, jež slibují vynikající poměr ceny a kvality. Jsou to většinou vkusné, jednoduché sedačky s lenoškou či taburetem v ceně. Kdo dává přednost luxusu, měl by také promyslet materiálové zpracování. Vyhraje čalounění nebo kůže? Má-li sedačka sloužit zároveň jako postel, navštivte kategorii, kde jsou rozkládací sedací soupravy. Jsou vyrobeny z prvotřídních komponent a slibují pohodlný odpočinek přes den i bezstarostný spánek během noci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *