Určitě znáte ten nekonečně příjemný pocit, když po namáhavém dni uléháte do své postele a oddáte se zaslouženému odpočinku. Pak už jen stačí uvelebit se do své oblíbené spací polohy, zavřít víčka a spát. K tomu všemu ale potřebujeme mít postel, která je natolik pohodlná, aby poskytla tu pravou relaxaci. Stačí mít starou, proleželou matraci…

Dětský svět bez hraček by byl jako moře bez vody. Chcete-li dopřát svým dětem opravdu vhodné hračky, které je nejen budou bavit, ale třeba i něco nového naučí, vsaďte na kvalitní a ověřené značky. Moderní hračky plné barev a vychytaných funkcí budou ozdobou každého dětského pokoje a vykouzlí úsměv na tváři i náročných ratolestí.

Aby vaše dítko dobře spalo, potřebuje mít plné bříško a postýlku připravenou pro ty nejbáječnější sny. Co k tomu budete potřebovat? Žádný drahý nábytek, jen kvalitní matraci a jemňoučké dětské povlečení s vtipnými potisky. Z čeho vybírat?

Pro desetitisíce dětí a jejich rodiče je každoročně první září zlomovým okamžikem. Po bezstarostném užívání si letních prázdnin přichází povinná každodenní rutina. Mimořádný význam má toto datum pro rodiče prvňáčků, kteří kromě školních potřeb budou muset nakoupit také nové vybavení do dětského pokoje.

Dítě ihned po narození stráví spánkem 15 až 18 hodin denně. Tento čas se však postupně zkracuje, ale i přesto tvoří spánek významnou část dne. Na kvalitě dětského spánku a také na zdravém vývoji páteře se podílí jeho postel. V dnešním článku se podíváme, jak vybrat vhodnou dětskou postýlku, aby bylo dítě spokojené.

Podle posledních průzkumů člověk stráví v posteli čtvrtinu svého života. Už tento předpoklad svědčí o tom, že by si měl člověk dávat záležet na výběru postele. Na trhu jsou k dostání postele mnoha typů – z masivu, patrové, kožené, kovové či kombinace těchto materiálů. V dnešním článku se podíváme na postele z masivu, patrové a kovové postele. Která z nich se…

Nábytek do dětského pokoje musí naplňovat veškeré potřeby dítěte. Proto je vhodné pořídit dětský nábytek, který rozměrově odpovídá právě malým dětem a je zcela bezpečný a bytelný. Součástí dětského pokoje je samozřejmě pohodlná postýlka, šatní skříň, bezpočet úložných míst na hračky, plyšáky, autíčka – různé komody, textilní a papírové boxy, knihovna na knížky a omalovánky,…

Máte před sebou realizaci dětského pokojíčku? Před tím, než jej barevně vyladíme podle představ svých potomků, aktuálních trendů či svých nejlepších úmyslů, pojďme se spolu zamyslet nad výběrem vhodných barem právě pro pokojíček dítěte. Je totiž značný rozdíl v tom, jaké důsledky má volba stejných barev pro dospělého člověka a jaké pro děti.