Bydlení Dětský pokoj

Pořiďte nový dětský koberec

Rozhodli jste se dětem přestavět pokojíček a rádi byste do něj nechali vyrobit nejen kvalitní nábytek, ale také položit na studenou podlahu hřejivý koberec? Díky e-shopu společnosti Vopi bude výběr dětského hracího koberce pro Vás hračka.

Vyberte si nový koberec

Díky energickým úsporám získávají koberce znovu na velké oblibě. Pryč jsou tedy doby, kdy byly koberce hojně nahrazovány plovoucími podlahami. Ty jsou sice snadněji udržitelné a odolné vůči poškození, avšak v zimních obdobích od nich jde mnohem větší chlad. Mimo to děti rády tráví volný čas při hraní na podlaze. Kusový koberec je schopen podlahu nejen udělat příjemně teplou, ale také ji změkčit. Ke kladným vlastnostem koberců v neposlední řadě patří schopnost zmírnit hluk a zabránit poletování chomáčů prachu. Dětský koberec se silnicemi a mnohé další navíc rozvíjí fantazii. V neposlední řadě se mohou stát součástí dětské hry. Právě s takovými koberci přichází také zmíněný e-shop společnosti Vopi.

Koberec do dětského pokoje

V katalogovém portfoliu této společnosti objevíte dětské koberce www.vopi.cz/detske-koberce-hraci-koberce-potisk/, které rozzáří pokoj dětí všech věkových kategorií. Jen u Vopi objevíte dětské koberce nejrůznějších motivů, barev i materiálů. Zatímco mladší děti si zamilují koberce s motivy Disneyho pohádek, starší děti budou nadšeny z koberců v podobě deskových her. Zaskákat panáka si tak Vaše děti mohou i v případě, aniž by použily křídy. Máte-li doma školáka, můžete mu učení zpříjemnit dětským kobercem v podobě světadílů a vzbudit v něm tak větší touhu po cestování. Koberce do dětského pokoje od Vopi jsou opatřeny spodní latexovou protiskluzovou vrstvou. Tato vrstva skvěle drží tvar koberce i na hladkém povrchu. Lícová strana je vyrobena z textilie s pestrým potiskem barev. Dětský hrací koberec lze prát v pračce na maximálně 30°C. Dětské hrací koberce se stanou nejen příjemnou pokrývkou studené podlahy, ale také skvělým prvkem rozvíjejícím dětskou představivost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *