Bydlení

Regály, které se mohou hodit také do vaší domácnosti

Pokud chcete nějakým způsobem uspořádat různé nářadí, nástroje a další věci ze své domácnosti či dílny, nenajdete lepší pomocníky, než jsou právě regály. Rohový regál může vyřešit vaše problémy s prostorem raz dva. O tom, že jsou regály praktické, není pochyb. Hodí se ale všude? Odpovědí je, že ano! V současné době už je spousta druhů regálů, takže si můžete vybrat regál, který vám bude sedět na míru. Existují speciální druhy regálů, které využijete také ve své domácnosti.

Regály na květiny

V obytných částech domácnosti můžete ocenit regály na květiny. Ty by ale měly mít už také estetickou hodnotu. Můžete si na ně vystavit pokojové květiny. Tyto regály ale mohou být skvělé také k zazimování rostlin, protože šetří místem. Jednoduše na ně naskládejte květiny, které vyžadují nižší teploty v průběhu zimy.

Regály na pneumatiky

Regály a držáky na pneumatiky jsou skvělým místem, kam můžete umístit letní nebo zimní pneumatiky, když je zrovna nepoužíváte. Tyto regály najdou své místo v garáži nebo třeba kůlně, takže jejich hlavními vlastnostmi by měla být dostatečná nosnost a stabilita.

Regál na vína

Velmi hezkým doplňkem domácností se staly regály na vína. I když jsou dnes oblíbenější ty elektronické, které zajistí, že vaše víno bude vychlazeno na požadovanou teplotu, ne každý má pro tento stroj ve své domácnosti místo. To například dřevěný regál na víno je možné umístit kamkoli, i tam, kde není přístup k elektrické síti.

Regál na dřevo

Pokud využíváte k topení dřevo, oceníte také speciální regál na dřevo. Ten vydrží extrémní podmínky, i když bude mimo interiér. Regál na dřevo má vysokou nosnost a velkou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Pochlubit se může také dobrou stabilitou. Ideální je, když tento regál postavíte pod přístřešek, abyste měli dřevo suché a připravené k použití.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *