TOP Crystal
Bydlení Inspirace

Radost z křišťálu v interiéru

Některé doplňky v interiérech přežijí staletí a nikdo si netroufne tvrdit, že jde o módu dávno minulou. Patří sem i skelný sortiment. Však má sklářské umění v českých zemích hodně dlouhou, a hlavně úspěšnou tradici.

Vyšperkujte si byt

Někteří čeští designéři se speciálně věnují návrhům ze skla do interiéru. Spojením fantazie a křišťálové jemnosti vznikají doslova šperky, které vtisknou originalitu do vašeho vybavení. Jednotlivá díla se vytváří pomocí různých technik, kde nechybí tavení a broušení. Rovněž se využívají hutní skelné výrobky okrášlené nápaditými motivy. Klidně prohlaste, že jestliže po něčem zatoužíte, seženete to. V nabídkách objevíte mnoho barev, tvarů, proporcí. Složité i jednoduché tvary na vás zapůsobí díky Crystalite, kde se zaměřují na užitkové a dárkové sklo ve velmi dobré kvalitě. Nic nezapůsobí tak magicky jako barevný křišťál. Stačí vybrat tolik potřebnou mísu a máte o magnet na oči postaráno. Mísy nakoupíte v různých rozměrech a barvách. Jakou preferujete? Modrou, fialovou, azurovou, černou, rubínovou nebo snad zelenou?

Kouzelná křišťálová moc

Křišťálové dózy, vázy, karafy, flakony, poháry, džbány a jiné druhy dovedou omámit skoro každého pozorovatele. Bývají propracované doslova do každého detailu. Na TOP Crystal získáte dokonalý přehled kousků k mání. Naleznete pro každého něco, ať už jen tak pro potěšení, anebo jako dárek. Ručně zhotovené hutní sklo, azurové lampy, rubínové dózy, fialové popelníky s vybroušenými květy a další doplňkové zboží patří k několika málo ukázkám dokonalosti lidského umu.

V domácnosti nejvíce oceníte čirý křišťál, kde vás jistě zaujmou nápadité sklenice na víno, sety, talíře a poháry. Vsaďte na kvalitní produkty a mějte jistotu, že každý kousek prošel přísným kontrolováním kvality od zkušených zaměstnanců, aby se do prodeje nedostaly ani s tou nejmenší vadou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *