Mobilní klimatizace
Bydlení

Klimatizace REMKO – připravte se na horké léto včas

Cestu autem bez klimatizace si nedokážete představit a přitom se každé léto potíte v kanceláři nebo doma? Máme pro vás řešení – cenově dostupné mobilní klimatizace zpříjemní léto i vám! Tento typ chlazení se hodí také všude tam, kde již nelze montovat pevnou a stálou klimatizaci. Stylové klimatizace firmy REMKO si vás získají svými funkcemi i výhodami.

Německá kvalita ihned provozuschopná

Mobilní klimatizace vás nadchnou svými rozměry i elegantním designem, jež oživí domácnost a vylepší tvář vaší kanceláře. Po zakoupení klimatizace do bytu bude tento nový přístroj okamžitě připraven chladit a dodávat čerstvý vzduch zvenčí. Přehledný display ukazuje aktuální teplotu i čas a nabízí možnost regulace výkonu podle vámi nastavené teploty. Klimatizace disponuje funkcí doby zapnutí, vypnutí a signalizuje provozní stavy. Silný výkon umožňuje využití přístroje pro více místností. Šikovné rozměry nejsou jediným bonusem, určitě si oblíbíte i automatický výparník, jímž se zajišťuje odpaření kondenzátoru, tudíž vám odpadne starost s jeho vyléváním.

Pokud si nejste jisti nákupem nové klimatizace, nezoufejte. Díky půjčovně REMKO klimatizací si můžete model odzkoušet a rozhodnout se, zda vám vyhovuje. Německá výroba s důrazem na detailní provedení je zárukou kvality a rozumné koupě.

V létě chladí, v zimě vás zahřeje

Zákazníci poptávají stejně tak split klimatizace, které mohou mít hned několik podob. Ať už se jedná o nástěnnou variantu, kazetovou klimatizaci, popřípadě podstropní model, vždy zastávají funkci chlazení i vytápění. Záleží pouze na vás, jakou teplotu si nastavíte pro svůj maximální komfort. Tyto klimatizace jsou velmi elegantní, v interiéru téměř nepatrné a jejich ovládání zvládne opravdu každý. Firma REMKO vám poradí s výběrem a zajistí i montáž a instalaci všech prvků. V neposlední řadě zabezpečuje pro své zákazníky záruční i špičkový pozáruční servis. Nechte si vytvořit cenovou nabídku na svou novou klimatizaci a uvidíte, že příjemný pocit za každého počasí opravdu nemusí stát majlant.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *