antibakteriální přikrývky
Bydlení Ložnice

Kvalitní přikrývky pro každého

Co všechno potřebujete ke spokojenému spánku? Určitě to bude kvalitní postel a pohodlná matrace. Nebudete-li se však moci přikrýt příjemnou přikrývkou, vaše spaní to bezesporu ovlivní. Vždyť to známe všichni, jak báječné je zachumlat se do měkkoučké peřiny a pomalu se nechat ukolébat až do momentu usnutí.

Péřové přikrývky patří k TOP kvalitě

Moderní doba s sebou přinesla i různé druhy přikrývek. Je to pochopitelné. Dříve si lidé museli vystačit s ručně draným peřím v duchnách. Péřové přikrývky i dnes představují tu nejvyšší kvalitu, za níž si ovšem připlatíte. Získáte však ložní výrobek vyznačující se lehkostí, hřejivostí a jemností. Péřová náplň ze 100% husího prachového peří bývá ošetřena proti roztočům, čímž vytváří komfortní prostředí pro spaní. Přikrývky jsou prošité do čtverců, aby nedocházelo k nežádoucímu posunu peří.

Vlněné přikrývky pro alergiky

Dnešek je ve znamení velkým množstvím alergiků, kterým peří způsobuje zdravotní potíže. Pro ně jsou takové přikrývky naprosto nevhodné a je třeba hledat náhradní řešení. To se nabízí v podobě náplně ze 100% vlny. Vlněné přikrývky mají výborné termoregulační a antialergické vlastnosti – v létě chladí a v zimě zahřejí. Lůžkoviny ze 100% vlny jsou perfektně prodyšné a umožňují lepší cirkulaci vzduchu, takže by nemělo docházet k přehřátí organismu a váš spánek bude klidný a pohodový. Vlněné přikrývky jsou vhodné pro alergiky na peří.

Zdravotní přikrývky lze snadno prát

Hotely, penziony, nemocnice či lázeňské domy potřebují mít pro své hosty a pacienty speciální zdravotní přikrývky, které lze prát a sušit při vysokých teplotách, aby byla zajištěna jejich hygiena. Zdravotní vyvařovací přikrývky jsou pevné i odolné, a proto se hodí do těchto zátěžových provozů.

Přikrývky s přírodní úpravou proti stresu

Jste ve stresu a nemůžete se ho zbavit ani ve spánku? Špatně spíte, ráno vstáváte neodpočinuti? Pak právě pro vás jsou ideální přikrývky s přírodní úpravou, která svým působením ruší negativní vlivy elektrostatického náboje – tzv. elektrosmogu. Některé typy přikrývek bývají ošetřeny výtažkem z léčivé rostliny Aloe vera, díky čemuž jsou měkké, poddajné a hebké.  Výtažek z levandule a její příjemná vůně připraví přikrývku pro váš dokonalý spánek. V nadýchané přikrývce bude vaše relaxace během noci dokonalá.

Antibakteriální přikrývky zamezují množení bakterií

Prvotřídní kvalitu vám nabídnou antibakteriální přikrývky, které obsahují ionty stříbra nebo bambusové nebo celulózové vlákno. O nich je známo, že mají pozitivní vliv na zamezení množení bakterií a plísní. Přikrývky jsou zároveň příjemné na dotek, hřejivé a s vysokou propustností vzduchu. Vhodné jsou zvláště pro ty, kteří zápolí se zvýšenou potivostí během spánku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *