Bydlení Nové bydlení

Montované dřevostavby rodinných domů jsou nejrychlejší cestou k bydlení

Pokud se rozhodnete nechat si postavit dům, máte na výběr několik možností. Jednou z nich je dřevostavba na klíč, která patří mezi oblíbené typy staveb pro rodinné bydlení. Při hledání vhodného dodavatele je dobré vsadit na ověřenou společnost se spoustou zkušeností. Při výběru společnosti, které svěříte vybudování vašeho nového domova, je její kvalita klíčovým faktorem.

Martinice Group jsou odborníky na dřevostavby na klíč

Mezi odborníky na dřevostavby na klíč je společnost Martinice Group. Se dřevem pracuje již více než dvacet let, vedle montovaných rodinných domů se věnuje také výstavbě víceúčelových hal a dalších typů  staveb. Podklady pro výrobu, jako je projekt včetně 3D animace, společnost připravuje v konstrukčním programu SEMA. V něm je možné na základě přání zákazníka provádět různé úpravy a změny. Teprve konečný projekt je přenesený do obráběcího centra.

Jak co nejrychleji bydlet

Jsou zákazníci, kteří neradi dlouho čekají a nejraději by bydleli hned. Přímo takto rychle to možné není, ale řešením jsou pro ně montované dřevostavby rodinných domů. Vynikají dlouhou životností, nabízejí velký komfort bydlení, jsou šetrné k životnímu prostředí, a navíc jsou velmi rychle postavené, klidně i v nízkoenergetickém nebo pasivním stylu.

Když rekonstruujete střechu

Jestliže jste se pustili do rekonstrukce šikmé střechy, pak vás bude nejvíce zajímat, kdo vám vyrobí krov na míru. Společnost Martinice Group veškeré krovy a pergoly vyrábí na pětiosém CNC stroji K2i. Díky němu se realizace krovů pohybuje od tří do šesti týdnů. Záleží většinou na kapacitě výroby. Montáži krovu předchází 3D návrh konstrukce. Vedle krovů společnost vyrábí i vazníky. V tomto případě je nová střecha navržena v 3D softwaru Mi-Tek. Výhodou je, že ještě před výrobou je možné vidět konstrukci střechy a doladit případné požadavky zákazníka. K obkreslování přesné polohy jednotlivých prvků a spon slouží laserová projekce, díky čemuž je minimální chybovost. Nařezané řezivo je ošetřeno v impregnační lázni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *