Bydlení

Zútulněte svou chodbu běhounem a nášlapy na schody

Máte pocit, že jakmile vstoupíte do vašeho domu nebo bytu, díky nemile působící předsíni nebo vstupní hale se necítíte vůbec dobře? Změňte to. Je to snadné, neutratíte majlant a příchod domů se pro vás stane mnohem příjemnější nebo dokonce svátečnější.

Dlažba, PVC nebo plovoucí podlaha za dveřmi

Abyste mohli bez obav vstoupit na chodbu, je dobré, když je hned za dveřmi např. 2 m dlouhá plocha, kde se dá obuv nechat oschnout, nebo se přezout do domácí obuvi. Je proto dobré mít v celé chodbě podlahovou krytinu, která je snadno udržovatelná, čistitelná, nevsákává vlhkost. Za touto plochou může být položen kusový koberec, anebo běhoun, který okamžikem položení na podlahu prostor hned zpříjemní. 

Existují i zátěžové koberce, které zvládají nápor častého chození i v obuvi, ovšem časté máčení např. v zimě, kdy se vrací z venku početná rodina a děti chodí ven např. i vícekrát a na obuvi přinesou i sníh, je nevhodné. Proto se zátěžové koberce používají na chodby, ale až do prostoru, kde není mokro.

Zpříjemněte si chůzi po schodišti

Pokud z chodby vede dál schodiště, použijte nášlapy na schody, které schodiště zateplí, chrání jej před opotřebením, např. když je dřevěné, a vás chrání před uklouznutím v ponožkách nebo domácí obuvi, která nemá gumovou podrážku. Nášlapy schody zároveň také zútulní a odhluční. K dostání jsou v mnoha barvách, provedeních i tvarech. Vyberete si do interiéru moderního i venkovského.

Nášlapy umí výborně nahradit koberec na schody, který jste možná používali dříve. Na rozdíl od koberce není potřeba nášlapy ničím připevňovat. Mají samolepicí plochy, které na rovném a čistém povrchu dokonale přilnou. 

Kompletní nabídku kvalitních a cenově dostupných koberců nejen na chodbu, nášlapů na schody, běhounů, ale i koberečků do auta, venkovních koberců ve vzhledu umělé trávy atd., najdete na vopi.cz.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *