komoda dub sonoma
Bydlení Ložnice

Komoda dub sonoma – Dřevěná skříňka (nejen) do obýváku

Úložného prostoru není v obývacím pokoji nikdy dost. O jeho zajištění se umí dobře postarat komoda dub sonoma, která díky své prostornosti dokáže pojmout vše od oblečení přes knihy až třeba po různé dokumenty. Krom obýváků se tyto komody s velkým úložným prostorem skvěle hodí i do ložnic nebo pracoven. Neztratí se dokonce ani v dětském pokoji, kde se mohou stát vítaným praktickým odkladištěm pro všudypřítomné hračky, či v případě starších dětí i pro učebnice do školy. 

Prostor v komodách je od sebe nejčastěji oddělován zásuvkami, které umožňují opravdu přehledné roztřídění jednotlivých uskladněných věcí. Jednu zásuvku tak můžete vyhradit pro vaše oblíbené knihy, druhou pak třeba pro příslušenství k televizi. Zásluhou toho vždy rychle najdete to, co zrovna hledáte. Krom komod se zásuvkami se lze setkat i s komodami šuplíkovými či skříňkovými. Možná je též dokonce i jejich kombinace. Nesmírně přehledné jsou i prosklené komody z dubu sonoma, které umožňují okamžité nahlédnutí do jejich útrob skrze skleněné průhledy. 

Design, který si získá každého 

Praktičnost komod z dubu sonoma však není zdaleka jediným důvodem, proč je tento nábytek tolik populární. Dále se totiž může pyšnit vskutku přenádherným designem. Ten v sobě mísí prvky nadčasovosti a elegance, ale zároveň je moderní a trendy. Příjemný vzhled těchto komod je doslova pastvou pro oči. Světlé dřevo dubu sonoma se bude vyjímat opravdu v každé místnosti. A to jak v domácnostech, tak i v komerčních objektech. Obzvláště půvabný je mix tohoto kvalitního dřevěného materiálu s bílými designovými prvky. 

Jedná se tedy o vskutku multifunkční a esteticky velmi atraktivní kus nábytku. Na co si dát ale při jeho výběru pozor? Rozhodně je nesmírně důležité si důkladně vyjasnit, jaké rozměry by komoda měla mít. To jest, jaká by měla být její výška, šířka a hloubka. Je přitom třeba myslet nejenom na současné potřeby, ale též i na to, kolik úložného prostoru budete od komody potřebovat v budoucnu. 

Dřevo z dubu sonoma je kvalitní a odolné 

Pokud vás předcházející řádky stále ještě nepřesvědčily o užitečnosti těchto komod, bylo by dobré si ještě něco málo říci o prvotřídních vlastnostech, které dub sonoma má. Je vysoce kvalitní a odolný, to stejné se dá tedy tvrdit i o komodách z něj vyráběných. Dále se tyto dřevěné komody mohou pyšnit dlouhou životností. V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na jejich univerzálnost – perfektně zapadnou do každého interiéru. 

Ačkoliv se komody z dubu sonoma řadí k těm průměrně drahým v porovnání s jinými dřevěnými materiály, je třeba si připravit alespoň tisíc korun na zakoupení těch nejmenších komod. Avšak za tuto cenu se k vám domů dostane kus nábytku, který si vás získá svým nádherným vzhledem, praktičností a skvělými užitnými vlastnostmi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *