postel
Bydlení Dětský pokoj Ložnice

Nakupujte u HM nábytek – nejen postele a pohovky pro každého

Určitě znáte ten nekonečně příjemný pocit, když po namáhavém dni uléháte do své postele a oddáte se zaslouženému odpočinku. Pak už jen stačí uvelebit se do své oblíbené spací polohy, zavřít víčka a spát. K tomu všemu ale potřebujeme mít postel, která je natolik pohodlná, aby poskytla tu pravou relaxaci. Stačí mít starou, proleželou matraci a už to není ono a ráno se člověk probouzí celý rozlámaný s bolestmi v zádech či v oblasti krční páteře.

Kovovou, nebo dřevěnou postel?

Jakou vybrat tu správnou postel? Pro každého to znamená něco jiného. Záleží nejen na vkusu zákazníka, ale také na interiéru a zařízení bytu. Do klasické ložnice i studentského pokoje bude dobrou volbou dřevěná postel z masivu či z laminátu. Mívají pevnou, bytelnou konstrukci, jež hodně a dlouho vydrží a do níž je možné vybrat jak rošt, tak i matraci dle individuálních požadavků. Pokud potřebujete doladit stávající nábytek novým kouskem, přesně pro vás se hodí postele sektorové, které se lehce přizpůsobí vašemu stylu.

Máte rádi moderní věci, a přesto jste romantici s duší snílků? Pak možná právě pro vás je ideální kovová postel s detaily, jež působí něžně i vzdušně zároveň. Její výhodou je vysoká nosnost a odolnost proti mechanickému zatížení. HMnábytek nabízí kovové postele, které se velice dobře udržují a uplatní se opět v ložnicích a v pokojích především mladých slečen, jež se jejich prostřednictvím přenesou do princeznovského zámku. Přidáte-li jednoduchá nebesa, výsledek bude naprosto přesvědčivý.

Relaxujte na čalouněných postelích

I čalouněné pohovky si najdou své kupce. Proč ne, když nabízejí prakticky totéž, co kovové nebo dřevěné postele, totiž odpočinek. Neokoukaný design čalounění pomůže v interiéru bytu vytvořit to správnou odpočinkovou atmosféru. Povrch látkových potahů pohovek od firmy HMnábytek bývá odolný proti oděru a mechanickému působení. Zajímavým doplňkem bytu jsou čalouněné pohovky v kombinaci dřeva, či kovu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *