dětský koberec silnice

Pořizování výbavičky pro dítě patří k milým povinnostem, když v rodině očekáváte příchod nového člena. Malé miminko ze začátku potřebuje hlavně oblečení a prostor pro přebalování. S tím, jak roste, se však jeho nároky zvětšují. Už mu nestačí spát ve své posteli v ložnici rodičů, ale bude chtít mít i svůj vlastní pokoj, kde bude mít uložené své věci. Jak ho vybavit?

Vhodný bytový textil do dětského pokoje

Kromě vhodně zvoleného nábytku, který by měl být bezpečný, odolný a hlavně líbivý, je nutné nakoupit také správný bytový textil. Okno se závěsem nebo záclonou vypadá útulněji a stejně tak působí i celý prostor pokoje. Samozřejmě, je-li dítě alergik, je pořízení záclony na zvážení. Bývají považovány za lapače prachu, který se rád na nich usazuje. Platí tak, že tento typ bytového textilu do dětského pokoje nepatří.

Jaké vybrat dětské prostěradlo?

Nejvhodnějším materiálem pro děti je bavlna. Je šetrná k pokožce, i té citlivé, kterou mívají hlavně děti s atopickým ekzémem. Dětské prostěradlo proto vybíráme s ohledem na dětské potřeby. Výhodou takového prostěradla je možnost prát ho i při vyšších teplotách na 60 stupňů Celsia, čímž dojde ke zničení případných bakterií. Takto udržujete potřebnou čistotu, důležitou pro správný vývoj vašeho dítěte.

Dětské deky pro příjemné teplo

V pokoji pro děti by neměly chybět ani dětské deky, aby každé dítě mělo tu svoji, nejlépe v oblíbené barvě či s obrázkem pohádkového hrdiny, které děti znají z televize nebo kina. Deky zahřejí v zimě při sledování pohádky nebo poslouží jako šikovný přehoz přes postel. Dětská deka je také nezbytnou součástí výbavy kočárku.I při výběru koberce je třeba respektovat styl a vybavení dětského pokoje, aby s ním dobře ladil. Pro dětské hraní s autíčky se oplatí pořídit dětský koberec silnice, u něhož si děti užijí hodně zábavy. Vyhrají si na něm nejen kluci, ale také holky. Tyto koberce nabízejí buď realisticky zpracovaný motiv silnice, nebo pohádkový Sweet Town v růžové barvě.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *