kuchyně fotogalerie
Kuchyně

Kuchyně na celý život

Kuchyně je odjakživa centrem dění v každé domácnosti. Jídlo a pití lidi spojuje, a toto kouzlo a poselství je ukotveno právě v kuchyni. Proto musí být kuchyň praktická, útulná a prostorná. Jak zařídit kuchyň, aby předčila vaše očekávání a naprosto splnila vaše tajné sny o této famózní místnosti? Odpověď zní kuchyně na zakázku.

Co by v kuchyni chybět nemělo?

Když se vaří a vaří se hodně, prakticky vždy je nouze o pracovní a odkládací plochu. Pokud vám to rozloha místnosti dovolí, určitě si dopřejte dnes velmi moderní ostrůvek. Střed kuchyně získá zcela jiný rozměr. Ostrůvek může sloužit jen jako pracovní plocha s barem pro společnost nebo jako funkční sporák. Kdo by si myslel, že je ostrůvek v kuchyni na překážku, je na velkém omylu. Samozřejmě kromě užitné plochy poskytne i mnoho úložného prostoru. Navíc místo vybudované pro společnost ocení každý kuchař. Kuchyně na míru jsou vyráběné z prvotřídních materiálů, sami si zvolíte styl i barvu. Inspiraci hledejte mezi kuchyně fotogalerie, najdete zde mnoho návrhů, které poskytují řešení pro různé velikosti místností.

Zapomenutá předsíň

Kuchyně, obývací pokoj, ložnice, to vše jsou místnosti, na jejichž vzhledu si necháváme maximálně záležet. Je tu ovšem ještě jedna část bytu, která by i z hlediska feng shui neměla být opomíjena. Je to právě předsíň s ní spojená chodba a vchod do bytu. Těžko se vám bude žít dobře někde, kde musíte překonat mnoho nepříjemných překážek v podobě hromady bot, popadaných kabátů a vůbec skladiště věcí, než se dostanete do vaší útulné domácnosti. Přitom stačí tak málo. Nebude pro vás asi překvapením, že i předsíně lze vyrobit na zakázku. Skříně, lavice, botník a věšáky. Oáza, která vás přivítá hned ve dveřích, se stane vizitkou vašeho bytu. Úložné prostory navíc spolehlivě ukryjí sezónní oblečení, obuv i sportovní načiní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *