Kuchyně

Servis kávovarů zajistí přípravu dobré čerstvé kávy přímo u vás doma

Rádi si pochutnáte na čerstvé kávě? Pouze pravidelnými servisy, které zahrnují seřízení mlecích kamenů, bude vaše káva chutnat jako z kavárny. 

Vybíráme kvalitní kávová zrna 

Pokud si chcete u sebe doma připravit šálek lahodné kávy, pak je základem pro její přípravu výběr kvalitních kávových zrn. Jak je však poznat? Zrnka pražené kávy by neměla být příliš světlá – nepropražená, ani příliš tmavá a mastná – přepražená. Mezi zrnky se nesmí nacházet žádné úlomky. Kvalitní kávová zrna by měla být podobně velká, celistvá a stejné barvy a určitě by také neměla být olejnatá. Když si ke kávě přivoníte, měla by mít silné aroma a měla by vám vonět. Pokud vám vůně určitého druhu kávy nebude příjemná, pravděpodobně vám ani samotný nápoj nebude chutnat. 

Pro přípravu kávy používejte kvalitní kávovar

Klíčem k přípravě chutné kávy je kvalitní kávovar. Doporučujeme plnoautomatické kávovary, které zrnka kávy namelou těsně před její přípravou. Vybírat můžete z naší nabídky repasovaných či zánovních kávovarů s roční zárukou za výhodné ceny. Aby měla káva tu správnou zrnitost, musí být správně seřízené mlecí kameny. O to se postarají naši technici při pravidelných servisech vašeho kávovaru. 

Kdy kávovar nechat servisovat

Servis kávovarů DeLonghi doporučujeme provádět každé 1 – 2 roky. Při servisech kávovarů naši technici provedou výměnu těsnění, vyčistí a odvápní trysky, seřídí celé zařízení a provedou tlakovou zkoušku. 

Hledáte servis nebo opravy kávovarů Philips

Obraťte se na nás. V dohodnutý čas vyzvedneme váš kávovar v Plzni a okolí zdarma. Kávovar napojíme na diagnostiku a obratem vás budeme informovat o jeho stavu, včetně ceny za opravu. Záleží na vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo vám jej v původním stavu vrátíme zpět. Kávovary zpravidla opravujeme do 3 dnů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *