Bydlení

Elegantní rozkládací rohové sedačky

Obývací pokoje by se nikdy neobešly bez sedacích souprav, které vždy nabídnou svůj komfort k sezení a ležení. Už se také těšíte na relaxaci po vydatném obědě nebo po náročném pracovní dni? Dopřejte si svůj klid a naberte síly. 

Několik variant sedacích souprav

Jakmile najdete do obchodu s nábytkem, ihned můžete zpanikařit, protože spatříte mnoho druhů pohovek, křesel, gaučů a sedacích souprav. Jak si vybrat tu nejideálnější pro vás? Vybírejte nejprve podle vzhledu, popřípadě i ceny, posléze se zaměřte na podrobnější prozkoumání vybraných modelů. Co vám nabízejí za výhody, zda vás nebudou nikde tlačit, jestli se vám zde dobře opře hlava apod. také záleží na úložném prostoru, velikosti a provedení. Mezi favoritky patří rohové sedačky, které milují celé rodiny, protože disponují dostatkem místa a využijí prostor na maximum. Snadno lze realizovat rozložení na lůžko pro případné hosty. Existují i malé sedačky, které nezaberou moc místa v garsonkách či v nevelkém interiéru. Na výběr jsou k dispozici provedení do pravého, levého a univerzálního rohu. Rohové sedačky rozkládací mají různé barevné odstíny a nechybí ani luxusní zpracování. Existují speciální na každodenní spaní, čalouněné, kožené a mnohé další. Z barev dominují hnědá, šedá, bílá, černá, krémová, ale rovněž platinová nebo stříbrná. 

Elegantní sedačky s výbavou

Nadčasový design a výbava vám mohou zjednodušit rozhodování při výběru. Rozkládací rohové sedačky jsou vybaveny nejen úložným prostorem, ale nechybí přemístitelné podhlavníky, výškově nastavitelné područky a stylové nožičky ze dřeva či kovu. K plusům patří látka odolná proti vodě, která je však zároveň velice příjemná na dotek. Odolnost a pevnost potahové tkaniny zaručuje dlouhou životnost. Aby se vám dobře sedělo, byly použity kovové pružiny, kvalitní PUR pěna a jiné materiály splňující kritéria celoevropských norem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *