stěhovací služby
Bydlení Nové bydlení

Přestěhujte se levně (nejen) v Praze

Jste z Prahy a potřebujete přestěhovat byt, kancelář či jen pár věcí, ale nikdo z vašich známých zrovna nemá čas? Ideálním řešením je stěhovací služba. Těch na trhu naleznete hned několik. Měli byste si vybrat takovou, která vám poskytne kvalitní služby, ale nebude vás stát celý měsíční plat. I za velmi příznivou cenu totiž můžete sehnat profesionální a spolehlivou firmu. Pražské stěhovací služby jsou přesně takovou společností, kterou hledáte. Množství spokojených zákazníků je tím nejlepším důkazem.

Stěhování bytů i nebytových prostor

Ať už potřebujete přestěhovat pět krabic nebo velkou firmu, Pražské stěhovací služby jsou tady pro vás. Přestěhovat lze veškeré prostory od bytů přes sklepy až po kanceláře a firmy. Podle množství stěhovaných věcí vám společnost poskytne různě velká auta i několik pracovníků, a to za velmi příznivé ceny. Pokud zatím nemáte zajištěny nové prostory, můžete využít službu “bezpečné uložení věcí”. V takovém případě bude váš majetek krátkodobě i dlouhodobě uložen do moderních skladovacích prostor. Problémem není ani stěhování nadměrně těžkých břemen. Pracovníci PSS vám po předchozí domluvě přestěhují i věci vážící více než 100 kg. Mezi další doplňkové služby patří například odborná montáž a demontáž nábytku či poskytnutí obalových materiálů.

Neplaťte za stěhování více, než musíte aneb stěhování levně s PSS

Při určování ceny za stěhování je nutné zohlednit několik faktorů. Důležitá je doba stěhováni, množství stěhovaných věcí i to, zda budou stěhována těžká břemena. Důležitou roli hraje počet pater, která je nutné při stěhování zdolat, i to, jak daleko se budou věci od objektu nosit. Ideální je zajistit si parkování přímo před vyklízeným objektem. Ceny za stěhování se poté pohybují již od 900 Kč za hodinu práce. Jedná se opravdu o velmi levné stěhování, a to nejen v centru Prahy, ale také v dalších českých městech, a dokonce i v zahraničí. Pokud by během stěhování došlo k jakémukoliv poškození vašeho majetku, služby společnosti jsou po celé Evropě pojištěny až do výše pěti milionů korun. Nemusíte se však obávat. K poškození stěhovaných věcí dochází opravdu je velmi zřídka.

Předraženým stěhovacím službám už dávno odzvonilo. Pražské stěhovací služby jsou profesionální stěhovací firmou s dlouholetou tradicí, která poskytuje spolehlivé a kvalitní stěhovací služby za velmi přijatelné ceny. Vyzkoušejte služby této společnosti a určitě budete mile překvapeni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *