čištění sedaček Brno
Bydlení

Čištění sedaček osvědčenými způsoby

Sedací soupravy neodmyslitelně náleží mezi vybavení obývacích pokojů, salónků a jiných druhů místností. Skoro každý již zažil slastné pocity, kdy pohodlně usedne k televizní obrazovce, pobaví se s přáteli a rodinnými příslušníky. Časté používání však přináší i zvýšenou náchylnost ke znečištění.

Pravidelná péče předchází brzkému zničení pohovky

Nevzhledné skvrny na čalounění vznikají vždy nečekaně. I přes zvýšenou opatrnost nezabráníte nejrůznějším nehodám, které ihned zoškliví celkový design nábytku. Na nic nečekejte a pusťte se do odstranění brzy, protože čerstvé fleky zmizí mnohem snadněji než zapomenuté. Pro začátek odsajte tekutinu (při rozlití nápoje), k čemuž použijte savý bílý papír nebo houbičku z celulózy. Čistící tahy veďte od krajů ke středu, aby se nezvětšovala velikost postiženého místa. Poté použijte vlažnou vodu, na mastnotu připravte vodu s pěnivým přípravkem. Vzniklou pěnu vytírejte houbičkou.

Profesionálně provedená extrakční metoda

Čalouněné sedačky potřebují pravidelnou péči pomocí speciálních prostředků. Pozor na agresivní druhy čističů, mohou zapříčinit trvalé poškození. Nevíte si rady? Potom zajistěte čištění sedaček Brno pomocí profesionálů. Společnost Remiáš Global Services s.r.o. vyřeší pravidelné úklidy bytových domů spolehlivě v rámci celé naší republiky. K čištění čalounění sedacích souprav využívá účinnou extrakční metodu. Nejprve se pracovník postará o hodně špinavá místa. Po uvolnění největších nečistot následuje lehké předkartáčování. V další fázi přichází na řadu profesionální extrakční stroj schopný řádného a kompletního vyčištění soupravy. Vaše křesla, gauče, taburety a židle získají nejen nový vzhled, dokonce s navrácením původní barvy, ale také dojde k odstranění zápachů, roztočů a prachu. Kdo by odolal příjemné vůni v interiéru? Účinné technologie a pracovní postupy vám ušetří peníze za koupi nového vybavení, bude totiž vypadat jako nové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *