prodej starožitného nábytku
Bydlení

Kde sehnat starožitný nábytek

Přemýšlíte, že byste chtěli svou domácnost ozvláštnit, ale stále dumáte čím? Starožitný nábytek je k tomuto účelu jako stvořený. Vyvstává však otázka… Na koho se obrátit při shánění starožitného nábytku?

Starožitnictví, Antik shopy, bazary

Pokud dáváte přednost osobnímu „osahání“ starožitného nábytku a obrníte se dostatečnou trpělivostí, můžete narazit na jedinečné kousky ve starožitnictví, bazarech či antik shopech (tzv. antiky) ve vašem okolí. K vidění zde může být jak drobnější nábytek (např. židle, křesla, komody, stoly, toaletky), tak i robustnější vitríny, knihovny, skříně aj.

Prodejní výstavy zaměřené na oblast starožitnictví

2krát ročně (na jaře a na podzim) máte jedinečnou příležitost navštívit veletrh Antique, který je pořádán asociací starožitníků, v Praze.

Od roku 2010 se veletrh koná ve výstavní síni Novoměstské radnice a představuje se na něm několik desítek vystavovatelů z celého Česka.

Prodej nábytku

Internet

Není vám cizí svět internetu a cítíte se v něm jako ryba ve vodě? Pak se pro vás otevírají jeho neomezené možnosti. Procházejte nabídky v záplavě inzerátů na inzertních portálech, přihazujte v on-line aukcích…

Prohlédnout si také můžete nabídku specializovaných prodejen nábytku, které ve většině případů mají své webové stránky.

Dovoz ze zahraničí

Existují firmy, které se kromě výkupu od tuzemských majitelů zaměřují také na dovoz a následný prodej starožitného nábytku v perfektním stavu z evropských zemí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *