sklenice na kávu
Bydlení

Dejte svým nápojům neotřelý styl a překvapte své hosty

Sklenice na kávu od společnosti Filter Logic v mnoha tvarech, objemech a variantách představují to nejlepší, co lze na současném trhu s poháry na kávu sehnat. Jejich výjimečný design a tvar přímo svádí k tomu naplnit je dokonalou kávou s propracovanými vrstvami, které si vychutnáte i vizuálně. Takové Latte Maccihato bude z termosklenice s dvojitými stěnami zážitkem, na který jen tak dlouho nezapomenete.

Využijete je na horké i studené nápoje

Stylové budou ale i naplněné obyčejnou vodou. Vnitřní stěna odráží světlo tak, že v ní budou probleskovat malé krystalky. Nevěříte? Pak musíte rozhodně unikátní skleničky na kávu vyzkoušet. Jsou totiž naprosto jedinečným doplňkem jakékoliv domácnosti, ale také výborným tipem na dárek. Ručně vyráběné ze žáruvzdorného borosilikátového skla jsou vhodné jak na teplé, tak na studené nápoje. U obou udrží jejich původní teplotu. Svoje espresso si tak budete moci vychutnat déle teplé a chuť ledové kávy nezničí ani horké letní slunce. V případě studených nápojů nebude docházet ani k typickému rosení vnějších stěn sklenice, které v létě způsobuje drobné nehody. 

Jaké jsou výhody borosilikátového skla? 

Ve srovnání s tradičním varným sklem je to borosilikátové mnohem odolnější. A to nejen vůči výkyvům teplot, ale také vůči mechanickému poškození či chemickým vlivům. Při naplnění sklenice z termoizolačního skla horkým nápojem se o její stěny nespálíte a nápoj si zároveň po dlouhou dobu zachová svoji původní teplotu. Dvojité stěny jsou u těchto skleniček na kávu, navíc vyplněny vakuem, které jednak způsobí teplotní oddělení a pak také nezvýší hmotnost sklenice

Kávu si ale musíte již připravit sami

Tato unikátní technologie tak udělá mnoho práce za vás. Co ale neudělá, je příprava kvalitní kávy. Ta je již plně ve vaší režii. Vsaďte na kvalitní dobře pražená zrna, a jestliže nemáte zkušenosti s ruční výrobou tohoto oblíbeného nápoje, pořiďte si raději opravdu sofistikovaný automatický kávovar, který veškerou práci udělá za vás. Stačit k tomu bude stisk jediného tlačítka a občasná péče v podobě odvápnění a vyčištění celého přístroje, případně výměny vodního filtru. To zvládne každý milovník opravdu dobré kávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *