Dražby nemovitostí v exekuci
Bydlení Nové bydlení

Dražba – cenově dostupný způsob, jak získat nemovitost

Láká vás nákup chalupy? Hledáte dokonalý dům či pozemek, kde byste odstartovali novou etapu svého života? Máte pocit, že všechna krásná místa jsou již obsazená a dům podle vašich představ je jednoduše finančně nesplnitelným snem? Zkuste dražby! Jedná se o bezpečný nákup pro rodinné bydlení, podnikání i investici do budoucna.

Jak to celé funguje?

Dražba nemovitostí v exekuci se netýká pouze rodinných domů, zahrnuje též komerční prostory, nedokončené stavby, chalupy, chaty, vily a pozemky či jiné objekty, jakými může být například garáž či vinný sklípek. Všechny dražby nemovitostí v exekuci podléhají transparentním pravidlům a stanovám celé dražby. Dražby se může zúčastnit každý, kdo je plnoletý a zaplatí dražební jistotu. Dražba funguje velmi jednoduše, stačí se dostavit na předem určené místo ve stanovený čas k dražbě. Ta může probíhat s fyzickou přítomností, popřípadě pohodlně online. Ten, kdo se pustí do dražby domů v exekuci, má jistotu, že dražení se nebude účastnit soudce, exekutor ani příbuzný dlužníka, jemuž byla nemovitost v exekuci zabavena.

Před zahájením samotné dražby musí každý zájemce zaplatit již zmiňovanou dražební jistotu, která v případě, že jeho příhoz nebude nejvyšší, je po ukončení dražby a exekuce nemovitostí řádně vrácena v plné výši. Zajímá vás v detailu, jak probíhá dražba nemovitostí v České republice? Bližší informace naleznete přímo na Exekutorském úřadu, kde mimo jiné nechybí ani aktuální nabídka všech dostupných domů a budov.

Výhodná cena se vyplatí

V exekucích zabavené nemovitosti či pozemky jsou cenově velmi výhodné. Mnohdy si můžete nemovitost vydražit třeba za pouhou třetinu ceny. Díky tomu se stávají z exekucí atraktivní možnosti za rozumné peníze získat fantastické bydlení i zázemí pro podnikání. Neváhejte a vyzkoušejte tento bezpečný a ověřený způsob!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *