Dražby nemovitostí v exekuci

Láká vás nákup chalupy? Hledáte dokonalý dům či pozemek, kde byste odstartovali novou etapu svého života? Máte pocit, že všechna krásná místa jsou již obsazená a dům podle vašich představ je jednoduše finančně nesplnitelným snem? Zkuste dražby! Jedná se o bezpečný nákup pro rodinné bydlení, podnikání i investici do budoucna.

Jak to celé funguje?

Dražba nemovitostí v exekuci se netýká pouze rodinných domů, zahrnuje též komerční prostory, nedokončené stavby, chalupy, chaty, vily a pozemky či jiné objekty, jakými může být například garáž či vinný sklípek. Všechny dražby nemovitostí v exekuci podléhají transparentním pravidlům a stanovám celé dražby. Dražby se může zúčastnit každý, kdo je plnoletý a zaplatí dražební jistotu. Dražba funguje velmi jednoduše, stačí se dostavit na předem určené místo ve stanovený čas k dražbě. Ta může probíhat s fyzickou přítomností, popřípadě pohodlně online. Ten, kdo se pustí do dražby domů v exekuci, má jistotu, že dražení se nebude účastnit soudce, exekutor ani příbuzný dlužníka, jemuž byla nemovitost v exekuci zabavena.

Před zahájením samotné dražby musí každý zájemce zaplatit již zmiňovanou dražební jistotu, která v případě, že jeho příhoz nebude nejvyšší, je po ukončení dražby a exekuce nemovitostí řádně vrácena v plné výši. Zajímá vás v detailu, jak probíhá dražba nemovitostí v České republice? Bližší informace naleznete přímo na Exekutorském úřadu, kde mimo jiné nechybí ani aktuální nabídka všech dostupných domů a budov.

Výhodná cena se vyplatí

V exekucích zabavené nemovitosti či pozemky jsou cenově velmi výhodné. Mnohdy si můžete nemovitost vydražit třeba za pouhou třetinu ceny. Díky tomu se stávají z exekucí atraktivní možnosti za rozumné peníze získat fantastické bydlení i zázemí pro podnikání. Neváhejte a vyzkoušejte tento bezpečný a ověřený způsob!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *