vanové baterie

Jen těžko si dokážeme představit život bez vody, proto není s podivem, že výběru nové baterie věnujeme náležitý čas. Důkladný výběr je nezbytný proto, že baterie se nemění každý den a v mnohých domácnostech vydrží prakticky celý život. Ať už stojíte před rekonstrukcí bytu či vybíráte moderní prvky do novostavby, vsaďte na ověřené značky a produkty prémiové kvality. Na internetu pohodlně nakoupíte vše potřebné a dodáte domovu novou unikátní podobu. Jiskru tak získá obyčejný dřez, starší vana i nový sprchovací kout. Stačí jen sáhnout po tom správném modelu.

Koupelna jako oáza pro odpočinek

Ten, kdo bydlí, či bydlel, v typickém panelákovém bytě přesně ví, že dispoziční řešení koupelny nedokáže nabídnout prostor pro relaxaci a potřebný odpočinek. Jen těžko si dokážete představit, že si napustíte horkou vanu, zapálíte svíčky a budete relaxovat, zatímco vedle vás drkotá pračka a vy sledujete nevzhledné umyvadlo. Máte-li možnost zařídit prostornou koupelnu, vsaďte na vany volně stojící. Jsou romantické, okázalé a jedinečné ve své podobě. Z koupání se najednou stane rituál, který si budete chtít vychutnat na maximum. Pokud dáváte přednost klasice, poohlédněte se a vyberte si obdélníkové vany či asymetrické vany s možností masážní trysek. Pokud patříte mezi fanoušky rohové vany, přesvědčí vás stylové provedení s důrazem na detail. Velkým benefitem jsou pak sprchové kouty, kam lze instalovat sprchové baterie s řadou masážních trysek a funkcí. U vanové baterie dbejte na to, aby nová baterie zapadla do celkového konceptu koupelny a žádným způsobem nenarušovala její styl. K vanám na nožičkách se hodí rustikální a mosazné baterie, u asymetrických van oceníte třeba stylové hranaté umyvadlové baterie.

Široký výběr baterií do kuchyně

Dřezové baterie mohou mít řadu podob, kromě klasické stojánkové baterie lze vybírat i z baterií s výsuvnou sprškou či delším ramínkem, čímž pokryjete celou plochu dřezu a umyjete každý roh. Ať už máte starší linku či snad úplně novou kuchyň, vyplatí se investovat do kvalitní kuchyňské baterie, jež okamžitě změní podobu celého prostoru.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>