vanové baterie
Bydlení

Baterie – doplněk do kuchyně i koupelny

Jen těžko si dokážeme představit život bez vody, proto není s podivem, že výběru nové baterie věnujeme náležitý čas. Důkladný výběr je nezbytný proto, že baterie se nemění každý den a v mnohých domácnostech vydrží prakticky celý život. Ať už stojíte před rekonstrukcí bytu či vybíráte moderní prvky do novostavby, vsaďte na ověřené značky a produkty prémiové kvality. Na internetu pohodlně nakoupíte vše potřebné a dodáte domovu novou unikátní podobu. Jiskru tak získá obyčejný dřez, starší vana i nový sprchovací kout. Stačí jen sáhnout po tom správném modelu.

Koupelna jako oáza pro odpočinek

Ten, kdo bydlí, či bydlel, v typickém panelákovém bytě přesně ví, že dispoziční řešení koupelny nedokáže nabídnout prostor pro relaxaci a potřebný odpočinek. Jen těžko si dokážete představit, že si napustíte horkou vanu, zapálíte svíčky a budete relaxovat, zatímco vedle vás drkotá pračka a vy sledujete nevzhledné umyvadlo. Máte-li možnost zařídit prostornou koupelnu, vsaďte na vany volně stojící. Jsou romantické, okázalé a jedinečné ve své podobě. Z koupání se najednou stane rituál, který si budete chtít vychutnat na maximum. Pokud dáváte přednost klasice, poohlédněte se a vyberte si obdélníkové vany či asymetrické vany s možností masážní trysek. Pokud patříte mezi fanoušky rohové vany, přesvědčí vás stylové provedení s důrazem na detail. Velkým benefitem jsou pak sprchové kouty, kam lze instalovat sprchové baterie s řadou masážních trysek a funkcí. U vanové baterie dbejte na to, aby nová baterie zapadla do celkového konceptu koupelny a žádným způsobem nenarušovala její styl. K vanám na nožičkách se hodí rustikální a mosazné baterie, u asymetrických van oceníte třeba stylové hranaté umyvadlové baterie.

Široký výběr baterií do kuchyně

Dřezové baterie mohou mít řadu podob, kromě klasické stojánkové baterie lze vybírat i z baterií s výsuvnou sprškou či delším ramínkem, čímž pokryjete celou plochu dřezu a umyjete každý roh. Ať už máte starší linku či snad úplně novou kuchyň, vyplatí se investovat do kvalitní kuchyňské baterie, jež okamžitě změní podobu celého prostoru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *