bezvýkopové opravy kanalizace
Bydlení

Kanalizace – pravidelné čištění je základ

Kanalizační systém vnímáme všichni jako běžnou samozřejmost. Jenže zamysleli jste se někdy, kolik péče a pravidelného čištění vyžadují kanalizace ve vašem městě? Nevhodné chování občanů často vede k zanesení kanalizace. Může za to třeba slévání olejů a mazlavin do odpadu, splachování nevhodných předmětů či tekutin a dalších látek. Patříte mezi specialisty právě na kanalizace? Pak se vybavte moderní a funkční technikou v podobě nových modelů i bazarových kousků.

Specialista na kanalizace od roku 1999

Již více než dvacet let funguje na českém trhu společnost s jasným cílem – prosadit se ve výrobě a prodeji techniky určené k čištění kanalizací. Ve svém portfoliu služeb nabízí techniku pro monitorování kanalizace i vysokotlaké čištění, díky němuž dochází k odstranění usazenin v oblasti kanalizace. Monitorovací technika nadchne specialisty svým detailním propracováním a efektivitou. Nástroj pro zjišťování stavu kanalizací má za úkol předcházet havarijním stavům, jež vyžadují použití těžké techniky. Monitorovací nástroje využívají kamerovou hlavu, s níž se dostanou i do zúžených a jinak hůře dostupných míst. Vybírat smíte z několika ověřených modelů. Kromě vysokotlaké techniky a kombinovaných a recyklačních vozů firma disponuje velmi výkonnou sací technikou a mnoha nástavbami.

Jak opravit kanalizaci bez nutnosti výkopu?

Opravy kanalizace lze provádět několika metodami. Bezvýkopové opravy kanalizace se dělají například pomocí bezešvých vložek Brawoliner, jež umožňují sanaci potrubí o menším průměru. Přičemž životnost je okolo padesáti let a to včetně odolnosti proti otěru či vysoké chemické odolnosti. Mezi další možnosti spadají také frézovací roboti s úkolem sanace stokových sítí. Multifunkční zařízení jsou navrženy speciálně pro opravy kanalizačního potrubí. Díky jednoduchému dálkovému ovládání se samochodný robot s kamerou dostane do míst, kde je nutné opravit či frézovat v potrubí. Jestliže chcete být špičkou na trhu a nabídnout obcím i městům prémiové služby v péči o kanalizace, vybírejte pouze špičkové stroje a auta, s nimiž dosáhnete nejlepšího výsledku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *