pomoc v domácnosti
Bydlení

Jak sehnat kvalitní personál?

Platit za úklidové služby už dnes není ničím výjimečným. Tento servis ocení zejména pracovně vytížení podnikatelé a náročné ženy, jež mají své vlastní zájmy či hodně cestují. Kvalitní pomoc v domácnosti si finančně mohou dopřát všichni, kdo neváhají zaplatit za špičkově odvedené práce a spolehlivé pracovníky. A nemusí jít pouze o úklid, velmi žádané jsou hospodyně, majordomus, popřípadě chůva pro děti.

Když chcete mít jistotu…

… obraťte se na zkušenou agenturu, která všechny uchazeče o práci v domácnosti prověřuje a průběžně školí. Základem je osobní setkání s klienty, aby byl vybrán nejvhodnější uchazeč splňující všechny kritéria a požadavky. Může to být například jazyková vybavenost, nutná praxe či zdravotnický kurz. I při volbě hospodyně je důležité vědět, zda hledáte někoho na částečný úvazek či plné pracovní nasazení. Součástí nabídky jsou kvalifikovaní řidiči s praxí a odbornou způsobilostí. U všech uchazečů o práci u vás doma je dbáno na proaktivní přístup, příjemné vystupování a náležitou péči o zevnějšek. Dnes se již nemusíte spokojit s někým, kdo dorazí na váš inzerát, dnes si můžete doopravdy vybírat. Vyžadujete-li praktickou pomoc v domácnosti, péči o dům, eventuálně máte specifické potřeby, poohlédněte se po službách majordoma. Personální agentura www.axial.cz má pod svými křídly agenturu familiata.cz, na niž se obracejí podnikatelé, známé celebrity i hvězdy šoubyznysu a další, pro něž je kvalita na prvním místě.

Chůva pro vytížené maminky

Služby spolehlivé chůvy jsou dnes využívány velmi hojně. Ženy mají kromě své přirozené role matky také rozjetý byznys, neodkladné pracovní povinnosti či cestují a potřebují pro své dítě to nejlepší. Pokud tedy chcete své dítě svěřit do rukou skutečného profesionála, obraťte se na agenturu s letitou historií, vynikajícími zkušenostmi a prověřeným personálem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *