Rohová kuchyňská linka
Kuchyně

Rohová kuchyň – kam se hodí a jak ji poskládat?

Správně zvolená kuchyňská linka může ovlivnit, kolik času budete v této místnosti trávit, protože není nic horšího, než věnovat čas přípravě pokrmů a pečení a zjistit, že máte nedostatek pracovní i odkládací plochy. Každá kuchyň musí přesně odpovídat vašim požadavkům na členění skříněk a to tak, abyste měli vše po ruce. Ať už připravujete pro hosty jednohubky či pečete sváteční oběd.

Proč rohová verze kuchyně?

Rohová kuchyňská linka má mnoho výhod, jež jiná řešení nenabízejí. Vyplní totiž skvěle prostor a nabídne vám využití též prázdného rohu, kam můžete do skříněk poskládat méně používané spotřebiče, eventuálně investovat do výsuvných košů a polic a prostor v rohu věnovat hrncům a pánvím. Rohová kuchyň je navíc ideální do typických panelových bytů, menších až středních prostor. Díky využitému rohu minimalizujete množství pohybů, abyste komfortně vařili. Rohové řešení kuchyně má ještě jeden benefit – skvěle funguje jako předěl mezi místnostmi, opticky rozděluje prostor a zároveň neubírá na vzdušnosti a prostornosti. Oproti standardním linkám slibuje rohová kuchyň potřebný úložný prostor a to ve skříňkách dole i nahoře.

Při volbě nové kuchyně je klíčové ustavení spotřebičů, jako je varná deska, trouba, dále též dřez a baterie. Mnoho lidí sází v rohu na dřez s myčkou, což vám nabízí opět další volný prostor na pracovní desce.

Specialista na kuchyně vám poradí

Pokud si nejste jisti, jak správně rozvrhnout skříňky a spotřebiče tak, aby byly dostatečně daleko od sebe a zároveň dost blízko u sebe pro pohodlné vaření, obraťte se na specialisty na kuchyně. Firma Gabon má na svém kontě řadu realizovaných zakázek dle individuálních přání zákazníka a disponuje mnoha pozitivními referencemi. Za svou praxi zajistila mnoha českým domácnostem nejen ekonomické řešení kuchyně, ale též správnou volbu velikosti a samotného provedení. Svěřte se do rukou zkušených profesionálů, pro něž je prioritou pracovat s prémiovými materiály, aby návrh kuchyně měl skutečný smysl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *