Ceník mobilních domů

Toužíte po tom si vytvořit domov tam, kde vám to bude skutečně milé? Stane se, že jednou objevíte místo, které vás doslova očaruje svou polohou a čímkoliv jiným. A jakmile uběhne několik dalších let, získá si vás úplně jiné. Přestěhujte se bez potíží díky mobilním domům.

Stále se zvyšující popularita netradičního bydlení

Prožijete stejný komfort jako při klasickém bydlení. Mobilní domky vyjdou na méně peněz, budou rychleji postavené a nemusí procházet kolaudací. K umístění domku potřebujete souhlas, kdy je pozemek zahrnutý do územního plánu. Avšak v tomto případě nedostanete popisné číslo. Na druhou stranu se nežádá projektová dokumentace, ale vystačíte si s jednoduchým plánkem, kde budou znázorněny pohledy a řez. Dále obstaráte technickou zprávu a prohlášení o shodě na všechny využívané komponenty. Mobilní domy a mobilheimy české výroby se vyrábějí v několika variantách. Originální výroba se inspiruje tradičními technologiemi z Nizozemí a Velké Británie, kde jde o velmi rozšířený způsob bydlení. Používají se osvědčené materiály a záleží také na precizní ruční práci. Stavby zohledňují potřeby, zvyklosti a klima. Nechybí inovační prvky v podobě vnějších a vnitřních omítek, lehká zateplená fasáda a proměnlivá výška stropu či možnost sklonu střechy.

Plnohodnotné mobilní dřevostavby

Vyberete si například dům, kdy se jedná o plnohodnotnou dřevostavbu, ale jen nepostrádá prvky mobility. Konkrétně se složené moduly kdykoliv rozmontují a odvezou jinam. U mobilheimů nelze počítat s tím, že se do nich nastěhujete natrvalo, neslouží k bydlení. Ceník mobilních domů zahrnuje modely o různé velikosti. Základní řada se jmenuje Basic a například se v ní používají bílé palubky na vnější opláštění, plastová okna, omítky a bílé malby na vnitřní obklady, okapy a svody, bojler pro ohřev vody, přímotopy podle velikosti budovy atd.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>