porcelán
Bydlení Inspirace

Porcelán lahodící vašim smyslům

Nahlédneme-li do sekretářů našich babiček, zaručeně v nich objevíme krásné nádobí s ručním zdobením. Některé kousky jsou i po letech stále moderní, ale zdaleka ne všechno by do dnešního stylu porcelánu originálně zapadlo. Všichni rádi konzumujeme jídlo z hezkých talířů a rádi si vychutnáme čaj nebo kávu z praktického hrníčku. Stále se vyrábí kvalitní a jedinečný porcelán, který zaujme svým jednoduchým, a přesto propracovaným designem.

Kvalita z českých i zahraničních dílen

Ať již vyznáváte bílou porcelánovou klasiku anebo dáváte přednost moderně a barevněji laděným variantám, zaručeně si vyberete přesně takový porcelán, který se hodí k ostatním doplňkům vaší výbavy v domácnosti. Chcete-li zůstat věrni české výrobě, můžete si zakoupit jakýkoli sortiment značky G. Benedikt. Výrobky vznikají na podkladě dlouholeté tradice a zaručují kvalitu nejvyššího řádu. Snadno se udržují a zachovávají si původní barvy.

Praktické a stylové soupravy – jídelní, čajové, kávové, porcelánové a mnohé další jsou dostupné rovněž od zahraničních dodavatelů. Okouzlující nádobí vyrábí rakouská firma Lilien  a zaujme vás i švýcarský design společnosti Suisse Langenthal. Často máme v domácnosti sady různých značek nebo jednotlivé kusy porcelánu, které nelze sladit s ostatním sortimentem. Zvláště, čekáme-li návštěvu nebo chceme hezky prostřít sváteční tabuli, vyplatí se investovat do originálních souprav.

Dětské soupravy

Výrobci porcelánového zboží samozřejmě nezapomínají ani na nejmenší. V nabídce je spousta talířků a hrníčků s dětskými oblíbenými motivy. Ucelené sady mohou být i velmi jedinečným dárkem pro ratolesti vašich přátel. Díky vtavné technice zůstávají obrázky stále výrazné a neolupují se. Udělejte si radost a pořiďte si kvalitní porcelán v hladkém provedení, s originálním vzorkem nebo barevným dekorem. Zboží je cenově dostupné a lze jej objednat pohodlně z domova. Na zakázku si navíc můžete nechat zhotovit porcelánové výrobky s požadovaným logem nebo vzorem pro prezentaci firmy či rodinné značky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *