Bydlení Kuchyně

Kuchyně do atypických prostor? Jedině na míru!

Kuchyně patří mezi nejdůležitější místnosti v bytě i domě. Z toho důvodu není na místě na ní šetřit. Při výběru je vhodné pečlivě zvážit nejenom použité materiály, ale i jejího dodavatele. Zkrátka toho, kdo vám ji postaví. 

Kvalitní, a přitom cenově dostupná. Myslíte si, že taková kuchyň neexistuje? To se mýlíte. Vyrobí vám ji ve společnosti LJ kuchyně specializující se na výrobu a prodej kvalitního nábytku. Kuchyňských linek, vestavěných skříní a obývacích stěn. 

Nábytek přímo od výrobce

Její šikovní truhláři vám ale vyrobí i jiný nábytek na míru. Tedy naprosto originální a padnoucí do všech interiérů včetně těch atypických. A to na milimetr přesně. Disponují totiž velice moderní strojním a softwarovým vybavením pro výrobu nábytku. Právě ten je společně s talentem a umem truhláře zárukou naprosté kvality a přesnosti hotového výrobku.

Úložné prostory 

Ještě před tím si ale dobře rozmyslete, jak by vaše nová kuchyně snů měla vypadat. V první řadě vycházejte z rozměrů místnosti, v níž se bude nacházet. Klidně si načrtněte obrázek. Tajemství kvalitní kuchyně je spolu s materiály a zpracováním v dobře promyšlených úložných prostorech. Mějte na paměti, že každý spotřebič, talířek i hrneček ve vaší nové kuchyni bude muset mít své místo.

Skříňky až ke stropu

Zápasíte-li s prostorem a umožní vám to i dispoziční řešení kuchyně, nechte si skřínky vyrobit až ke stropu. U sektorových kuchyňských linek je většinou mezi stropem a horními skříňkami volný prostor. Naprosto zbytečně. Jejich majitelé na ně stejně většinou ukládají elektrospotřebiče. Pokud budou skryté, bude kuchyň působit mnohem čistějším dojmem. Prostor dále chytře využívají kuchyně do L, popřípadě do U. Šikovní designéři dokážou v malých kuchyních využít každého čtverečního centimetru. 

Velká kuchyně s ostrůvkem 

Pokud naopak disponujete velkou místností, rozhodně si pořiďte kuchyň s ostrůvkem. Ten zase zvýší pracovní plochu, na které pak budete moci rozehrát skutečné kulinářské divadlo. Inspiraci, jak by vaše nová kuchyň mohla vypadat, najdete na odkazu kuchyně na míru Hradec Králové. Naším favoritem mezi realizacemi je rovná kuchyňská linka s úložným prostorem v obkladu. Který je váš?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *