Bydlení

Inspirace pro letní terasu aneb vítejte v ráji

Letní chvilky po pracovní době si přejeme trávit co nejvíce na čerstvém vzduchu. Máte k dispozici terasu? Vyhráli jste v loterii života, protože právě tento prostor je pro léto ideální. 

Útulný kout, kde můžete relaxovat

Na terasu neodmyslitelně patří pohodlné kusy nábytku. Můžete zde mít voděodolné sedací vaky, na kterých se vám bude výborně číst oblíbená kniha. Pokud je vaše terasa ukryta před povětrnostními vlivy, můžete si zde pozvat i pohodlné rozkládací pohovky a trávit zde dlouhé letní večery v té nejlepší společnosti. Zkrátka a jednoduše na terase se díky správným kusům nábytku budete cítit jako v ráji. 

Budiž zeleň

Byla by věčná škoda mít nádhernou terasu, na které nejsou žádné rostliny. Snadno se vám bude pracovat i relaxovat v koutku, kde na vás budou dohlížet jehličnany v květináči, muškáty, nebo také užitečné bylinky. Kdo má prostor, může si terasu ohraničit vyvýšenými záhony s jahodami nebo rajčaty, aby mohl sklízet vitamíny přímo do oblíbeného pokrmu. 

Osvětlení dotváří atmosféru

Pořiďte si světelný řetěz pro svou terasu. Může se jednat o spojené maxi žárovky, které místu dodají na designu, nebo třeba barevná světýlka v boho stylu. Ne vždy budete potřebovat na své terase plné osvětlení. Pusťte si oblíbenou pohodovou hudbu a relaxujte. 

Letní večeře, jak má být

Vydejte se na lov ryb do nejbližší rybárny a prožijte lovecký zážitek. Rybu následně naplňte bylinkami a máslem a upečte si ji na grilu, který máte pro tyto účely. Uspořádejte si zdravou letní večeři přímo na své terase. Probírejte příjemná témata, radujte se z přítomného okamžiku. 

Na svou terasu si můžete pozvat také styl a umělecká díla. Bude se jednat o vintage kousky, které jste ulovili na bazaru? Nebo si vytvoříte vlastní podobu prostoru, který definujete pomocí sošek nebo kreseb vlastní výroby? Přidejte originální kout pro hraní na kytaru, nebo pro vaše soukromé umělecké aktivity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *