policový regál
Bydlení

Dejte věcem řád a ověřte si výhody regálů

Ať už hledáte řešení pro uspořádání věcí v garáži, dílně, sklepě, půdě a též technické místnosti, kam nechcete pořizovat zbytečně drahý masivní nábytek anebo se bojíte vrtat do stěn, pořiďte si pro zmiňované prostory chytré, levné a velmi praktické regály s variabilním řešením pro každého zákazníka! Jejich široký výběr vás mile překvapí a najde uplatnění i v dalších prostorách!

 Pevná a odolná konstrukce

 Otevřený policový regál se může pochlubit velmi stabilní konstrukcí, jež přitom není vůbec náročná na montáž nebo následné rozložení a použití pro jiné účely. Odolná kovová konstrukce je navržena tak, aby unesla kovové police či police z dřevotřísky. Vždy záleží pouze na vás, pro jaký záměr regály net hledáte. Kovové regály najdou využití třeba i v domácích spížkách či prádelnách, protože pojmou veškeré zavařeniny od babičky, čisticí prostředky a chemikálie a stále si uchovávají původní vzhled.

 Kovové provedení zaručuje, že police unesou i několik desítek kilogramů váhy a přitom se nijak neprohnou, popřípadě nerozlomí. Kromě toho v nabídce najdete i šroubované verze, které sice vyžadují důkladnější montáž, hodí se ale pro domácí i kancelářské využití. Díky šroubování se nemusíte obávat, že by se regál vyvrátil s těžkými břemeny. Velmi oblíbené jsou také přídavné police, díky nimž své regály můžete kdykoliv pohodlně upravovat.

 Vyberte si vybavení podle vlastních představ

 Na praktičnosti neztrácí ani regály s dřevěnými policemi. Širokou plochu poliček lze využít na vybavení domu, zahrady i dílny. Celý regál se velmi snadno udržuje a odolává vnějším vlivům. Jestliže hledáte jednoduché vybavení do kanceláří či skladů, ale nechcete se dívat na obyčejné regálové sestavy, doporučujeme vám zavítat do sekce zásuvných variant, kde jsou police řešeny tak, že jsou položeny na nosnicích a zasouvány do stojin regálu. Vysoké regály můžete nahradit i nižším provedením, které pak poslouží třeba jako pracovní stůl. Povrchová úprava práškovaným lakem v modrém či tradičním bílém provedení vynikne v každém prostoru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *