Bydlení

Vybíráme zábradlí a schodiště do interiéru

Součástí interiéru vícepodlažního rodinného domu jsou schody, jež vhodně doplňuje zábradlí jako bezpečnostní prvek. Měly by společně vytvářet zajímavý prvek v prostoru. Mezi moderní materiály, kterým designéři dávají přednost, je nerez. Je tomu tak určitě proto, že působí lehce a čistě, takže se hodí do minimalistického bydlení, které je aktuálně trendy.

Nerezové schodiště

Proč si vybrat nerezové schodiště? Odpověď je vcelku jednoduchá, pokud vyžadujete maximální kvalitu a dlouhou životnost. Toto všechno nerez splňuje, navíc vypadá luxusně, tudíž i interiér povýší na jinou úroveň. Oproti dřevu má nerez výhodu v tom, že ho netřeba impregnovat, aby se prodloužila jeho životnost. Nerez je odolný vůči vlhkosti i UV záření a nevadí mu časté střídání teplot. Proto je vhodný i do venkovních prostor. Kromě všech těchto výhod schody a schodiště z nerezu nepůsobí tak masivně, konstrukce je odlehčená a bezpečná, protože nášlapné plochy bývají opatřeny úpravou proti skluzu.

Nerezové zábradlí

Stejné vlastnosti jako schodiště má i nerezové zábradlí. Určitě si ho umíte představit na balkoně a lodžii venku nebo vevnitř. Je odolné i proti mechanickému působení. Vůbec nebude vadit, když do něho vaše dítě nechtěně narazí třeba odrážedlem. Nerez je kov, jejž je možné kombinovat i s jinými materiály. Dobře vypadá se dřevem a sklem, rozumí si s kamenem. Nebude proto problém ho vhodně zakomponovat do moderního interiéru minimalistického stylu. Získáte tím zajímavě řešený prostor pro bydlení, ve kterém se budete cítit opravdu příjemně.

Zábradlí a schody od odborníků

Do svého rodinného domu si pořiďte nerezové zábradlí či schodiště od zámečnictví České Budějovice, které se na tuto činnost specializuje. Jeho zkušenosti a spokojení zákazníci jsou dobrou vizitkou a zárukou, že získáte to nejlepší. Klidně si nechte od odborníků poradit, pokud si sami s výběrem nevíte rady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *