šatní skříň na míru

Řešíte nedostatek prostoru v domácnosti? Úložné prostory poskytne šatní skříň na míru.

Vhodná do všech místností i atypických prostor

Šatní skříň do ložnice, obývacího či dětského pokoje, to zná každý. Ale co třeba atypické prostory jako jsou různé výklenky, podkrovní byty či prostor pod schodištěm? I pro tyto případy lze nechat zhotovit šatní skříň na míru.

uspořádání šatních skříní

Jaké detaily lze na skříni volit?

Stanovili jste si předem rozpočet, do kterého se chcete vejít? Přizpůsobte design skříně svým požadavkům a finančním možnostem. Co je možné na skříni měnit?

Materiál

Jako materiál pro výrobu korpusu se volí většinou laminované desky v různých barevných dekorech. Pohledovou část je možné zvolit ze stejného materiálu jako korpus nebo zvolit jinou výplň:

  • skleněnou (barevné sklo, s ochrannou fólií, bezpečnostní mléčná skla – lacobel, matelac) 
  • přírodní materiál

Vnitřní uspořádání

Dejte vale uniformnímu uspořádání šatních skříní. Uspořádejte si vnitřní prostor podle svých požadavků a vybavte jej prvky, které sami využijete. Volit můžete např. výsuvné police či zásuvky, šatní tyč, drátěné koše, výsuvný botník nebo věšák na kravaty, osvětlení, ale také vychytávky jako držák na vysavač či žehličku. 

Způsob otevírání dveří

Vybírat můžete ze 3 typů otevírání dveří:

  • posuvné – otevírají se do strany, neubírají prostor před skříní, pohybují se po ocelovém nebo hliníkovém rámu na ložiskových pojezdových kolečkách
  • skládací – kompromis mezi posuvnými a pantovými dveřmi
  • pantové – máte před skříní dostatečný prostor, finančně nejdostupnější

Vidíte před sebou skříň jako „živou“? Využijte online návrhář a sledujte, jak získává konkrétní podobu. Je přesně taková jak jste si ji představovali? Pak se nebojte odeslat výrobci skříní nezávaznou poptávku.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *