komplexní správa budov
Bydlení

Rekonstruujete byt v Praze? S řemeslníky to půjde rychleji.

Váš byt volá po rekonstrukci, ale vy se stále nemůžete odhodlat, protože si s ní asi sami neporadíte a nikde žádný známý řemeslník, co by vám s tím pomohl. Taky nevíte, kolik to bude stát a co všechno si připravit. Hodila by se dobrá, spolehlivá firma, která provede předběžnou kalkulaci a po dohodě i všechny práce?

Kompletní rekonstrukce s rozpočtem zdarma

Ani rekonstrukce bytu v Praze nemusí být horor, pokud si objednáte služby firmy, která odvádí stoprocentní práci ve všech oborech souvisejících s údržbou a renovací bytů. Kromě všech druhů zednických prací, včetně štukování, štěrkování, spárování, opravy omítek či montáže plastových oken, zajistí i podlahářské práce, rozvody elektřiny i práce instalatérské.

Od bouracích prací po finální úklid je práce vždy kvalitní a odvedená pokaždé včas v dohodnutém termínu.

Nová fasáda nebo střecha pro váš dům

Firem, které provádí rekonstrukce bytů, je i v Praze možná dost, pokud jde ale o komplexní práce na domě, možnosti se zužují. To už asi zjistil každý majitel rodinného nebo činžovního domu, když potřeboval opravit topení, vyčistit okapy nebo opravit fasádu na domě.

Přesto se i tady najde firma se specializací na opravy střech a okapů, topenářské práce a vše, co souvisí s údržbou domů a jejich opravami. Pokrývači se postarají o opravu střechy, klempíři o opravu či výměnu a osazení svodů, žlabů, okapů a gajgrů. Jedna firma, která se postará o všechno.

Lotabel – opravy, údržba i správa budov

Firma Lotabel působí v Praze přes deset let a jejím zaměřením je komplexní správa a údržba budov. Zaměstnává jen spolehlivé řemeslníky, takže může garantovat nejen kvalitně odvedenou práci ale i termín. O tom se můžete přesvědčit na stránkách společnosti, kde najdete reference spokojených zákazníků. Zde také můžete zadat svou poptávku a firma vám pošle nabídku včetně kalkulace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *