pojištění majetku online
Bydlení

Majetkové pojištění je důležité i pro majitele malých bytů

Garsonka je sice skromné bydlení, ale na druhou stranu, ani v tomto případě bychom neměli podcenit příslušné pojištění. Nezáleží na výměře, neměli bychom se ohlížet na konkrétní destinaci, pojistka je totiž důležitá pro klidný spánek a pocit, že se v případě nějakých vážných problémů opravdu máme na koho obrátit. 

Nikdy totiž nevíme, kdy praskne hadička v pračce nebo přijde požár, za nějž ponese odpovědnost například rychlovarná konvice v kuchyni. V každém případě ale jde o velmi nepříjemné náhody. A kdo je připraven, ten nebývá tolik překvapen, že?

Věcná dohoda nejen na pobočkách

V dnešní době už je pojištění majetku jednoduchá záležitost, rozhodně nemusíte číst obsáhlé smluvní dokumentace a řešit formulace, které vám přijdou nejasné. Vždyť smlouva může být krátká a nic také nebrání sjednání celé dohody po internetu. Ušetříte drahocenný čas, který pak můžete věnovat nejen svým blízkým. 

Nebudete už muset řešit zabouchnuté dveře od vašeho bytu, protože i tuto záležitost dokáže pojistka pokrýt. Škoda, kterou způsobí voda, oheň nebo také návštěva zlodějů? Úder blesku nebo podobná věc, jíž prostě nejde předvídat? Komplexní pojistná ochrana je naprosto na místě, zodpovědný majitel nemovitosti – i kdyby šlo o malou garsonku – o něčem podobném přemýšlí až v první řadě.

Přes internet už za několik málo minut

Máte zájem o pojištění majetku online? V tom případě není pravda, že musíte všechny detaily dohody finalizovat na pobočce, naopak, v dnešní době je tu varianta, díky které smlouvu stvrdíte z pohodlí domova. A podle čeho se vypočítá roční pojistné? Jednoduše, jde jen o to, kolik metrů čtverečních výměry má vaše nemovitost a přepočet příslušným koeficientem je dílem okamžiku.Máte dobré povědomí o všem, co vás kolem pojištění může potkat? Zkuste si malý test!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *