Bezpečnostní dveře
Bydlení Nové bydlení

Bezpečnostní dveře – maximum pro ochranu domácnosti

Čas Vánoc se blíží a s ním kromě každoročních oslav také povinné návštěvy rodin a přátel. Pokud se ale obáváte o bezpečnost své domácnosti, měli byste si letos pod vánoční stromeček nadělit kvalitní bezpečnostní dveře, které odradí zloděje a navíc oživí interiér. Výlety či cesty si pak budete moci klidně protáhnout, protože k vám se zaručeně nikdo nedostane!

Bezpečný domov

Ochranu domácnosti řeší úplně každý a vůbec nezáleží na tom, zda bydlí v bytové jednotce nebo rodinném domě. Jako hlavní bezpečnostní prvek by vám neměly chybět kvalitní, odolné a robustně zpracované bezpečnostní dveře, které splňují všechny bezpečnostní normy a atestace. Vyměňte své staré dveře za nové, u kterých si sami můžete zvolit design a vytvořit tak nerušený přechod ze dveří do interiéru v bytě i domě. Vchodové dveře nemusí na první pohled vůbec působit odlišně a přitom vám jejich kvalita zpracování a bezpečnostní prvky dodají pocit jistoty a klidné spaní.

Bezpečně a hezky nejen o Vánocích

Velkou oblibu si získávají různé ozdoby na dveřích. V době Vánoc jsou to zejména věnce, které sluší každému modelu dveří. Vstup si můžete ozdobit ručně dělanými věnci nebo kupovanými s baňkami či postavičkami. Kromě věnce s vánoční tématikou si na dveře určitě rádi zavěsíte i velikonoční ozdoby či věnečky anebo originální doplňky. Abyste své dveře nemuseli jinak upravovat, vrtat do nich nebo se obávat jejich poškození, vyzkoušejte praktický háček na bezpečnostní dveře, který může být magnetický nebo řešený univerzálně.

První varianta se hodí na dveře s ocelovým jádrem a udrží každou velikost věnce. Univerzální držák na věnce na dveře využijete i v případě, že jsou vaše dveře dřevěné a bydlíte v bytě. Háček se upevňuje pod kukátko a vy se nemusíte obávat, že ho někdo odcizí. Pokud už bezpečnostní dveře máte, nadělte si alespoň chytrý háček, který najde využití v každé domácnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *