element letňany
Nové bydlení

Nové pražské bydlení pro aktivní lidi

Bydlení v Praze láká stále více osob. Důvod není potřeba hledat dlouho. Právě v našem hlavním městě se najde více pracovních příležitostí, především ve specializovaných oborech. A dojíždění z delších vzdáleností nepatří zrovna k ideálním řešením.

Zajištění cenově dostupného bydlení

Hledáte vhodný byt, kde nebudete litovat vložených investic? Element Letňany značí nový developerský projekt zaměřený na mladé páry, jednotlivce, ale i rodiny s dětmi. Každý zde najde to, co mu momentálně vyhovuje. Nové byty Praha 9 představují cenově dostupné řešení nastěhování do oblíbené lokality. Místo s výbornou dopravní dostupností ocení všichni dojíždějící do zaměstnání a za svými koníčky. Jinak objevíte vše důležité v blízkém okolí. Stačí dvě minuty chůze a ocitnete se u populárního nákupního centra. Kousek od domu se pořádají koncerty, promítají filmy v kině, sportuje se. Upoutá vás moderní architektura a vybavení rekuperací.

Vyberte si z desítek volných bytů

Nové byty Praha seženete s nadstandardním vybavením. Proč preferovat nové před starým? Vyvarujete se častým opravám a renovacím, což znamená vyšším finančním výdajům. Nedávno kvalitně dostavěné budovy se spojují s nízkými provozními náklady, minimální hlučností a bezproblémovým chodem vybavených domácností. Nové byty Praha 5 nijak nezkomplikují život rodinám s dětmi. Nezažijete žádný stres s přepravou vašich ratolestí do školek a škol. Budete je mít v ideálním dosahu. Když vás ruch městského života vyčerpá, vydejte se relaxovat do míst, kde roste bujná zeleň. Právě pod vzrostlými stromy se nejlépe odreagujete od hodin naplněných stresem. Kdo se zabydlí v nízkoenergetickém projektu, nebude mít nouzi o přírodní krásy. Zahrada Kinských, Klamovka s malým zámečkem, Petřín a Bertramka patří k blízkým přírodním cílům, kde se zabaví lidé různého věku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *