pronájem kanceláří v Praze
Bydlení Nové bydlení

Získejte ten nejlukrativnější byt či kancelář v centru Prahy

Máte zájem o koupi bytu či pronájem kanceláří v Praze? Ať už toužíte po moderním bytu v centru, nádherné vile na kraji města nebo kanceláři v Tančícím domě, neváhejte se obrátit na společnost PSN, v jejíž nabídce naleznete i ty nejlukrativnější lokality a budovy hlavního města.

Proč zvolit právě PSN?

V první řadě je nutné zmínit, že PSN není žádnou realitní kanceláří s vysokými provizemi. Jedná se o společnost, která je přímým majitelem veškerých nabízených objektů. Klienti tak neplatí žádnou provizi a dostávají pouze objektivní a pravdivé informace od samotného majitele nemovitosti. PSN navíc není na českém realitním trhu žádným nováčkem. Má za sebou již 26 let praxe a tisíce spokojených klientů. V současné době je vlastníkem více než 370 000 metrů čtverečních bytových ploch a kancelářských i skladových prostor, a to nejen v Praze, ale také v Kladně, Pardubicích a Hradci Králové. Mimoto společnost disponuje i pronajatými prostory a je také developerem podílejícím se na významných pražských projektech. Potenciální klienty jistě zaujme především široká nabídka bytů a komerčních prostor i individuální a profesionální přístup realitních poradců. Ti vám na základě vašich požadavků i finančních možností zpracují nabídku přímo na míru. Samozřejmostí jsou i další služby zahrnující například zpracování nezbytných smluv, provedení změny vlastníka v katastru nemovitostí a v případě zájmu i vyřízení hypotečního úvěru.

Prodej bytů v Praze

Máte-li zájem o koupi bytu v hlavním městě, budete u PSN na správné adrese. V portfoliu společnosti naleznete vše od novostaveb přes kompletně zrekonstruované byty až po byty čekající na rekonstrukci, jež si můžete zvelebit dle svého vkusu. Záleží tedy jen na vás, o jakou kategorii budete mít zájem. Byty jsou navíc situované v těch nejatraktivnějších lokalitách a výjimkou nejsou ani archiektonicky unikátní stavby či historicky cenné bytové domy.

Pronájem kanceláří v Praze

V nabídce PSN naleznete i velké množství kanceláří sídlících v centru i okrajových částech Prahy. I v této kategorii jsou k dispozici velmi lukrativní prostory, mezi něž patří třeba i proslulý Tančící dům. Pokud navíc vstoupíte do Klubu PSN, můžete získat řadu výhod. Jednou z nich je až jeden měsíc pronájmu zdarma. A že jste si ze současné nabídky nic nevybrali? To vůbec nevadí. Každoročně zde vznikají další projekty. Stačí se tedy jen spojit s realitním týmem PSN a vyčkat na nabídku odpovídající vašim požadavkům, která vám bude přednostně zaslána. Vyměňte svou stávající kancelář za nové reprezentativní prostory co nejdříve. S PSN je to opravdová hračka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *