Stavba domu na klíč
Bydlení Nové bydlení

Moderní dům na klíč předčí vaše očekávání

Zvažujete-li významný životní krok, a sice se přestěhovat do vlastního, ale byt vás tak úplně neláká, pak se nabízí individuální výstavba moderního a nízkoenergetického domu, jenž splní všechny vaše požadavky na ekonomický provoz i nadčasový vzhled. Firma na výstavbu rodinných domů by za sebou měla mít již úspěšné realizované projekty a samozřejmě i portfolio spokojených zákazníků. Zajímají-li vás moderní nízkoenergetické domy, pak se obraťte na společnost, za níž stojí velké projekty a výstavba rodinných domů v okolí Prahy. Můžete si tak prohlédnout vzorový dům a představit si život v novém!

Úsporný dům se zahradou

Stavba domu na klíč s sebou nese řadu benefitů, jež vám nemůže nahradit byt ani starší rodinný domek. Můžete si totiž přesně vybrat podobu domu, stavební prvky a upravit vizualizaci tak, aby odpovídala vašim představám. Půjdete-li cestou individuální výstavby, máte na výběr z několika typových domů, jež jsou detailně rozepsány z dispozičního hlediska. Získáte tak bydlení s dodatečně velkou obytnou plochou, rekuperací vzduchu, perfektními izolačními vlastnostmi a to vše pod taktovkou moderních funkčních technologií, jež slibují antialergenní prostředí a nízké náklady na energie. Na vás pak záleží, zda se rozhodnete pro menší rodinný bungalov, prostorný dvoupatrový dům s krytým stáním anebo minimalistický dům bez zbytečných doplňků.

Zcela bez starostí

Jen si představte, kolik starostí vám odpadne! Stačí si připravit vizi vlastního domu a svěřit se do rukou zkušených projektantů. Ti za vás vyřídí projekt na základě schůzky a vašich požadavků. Kolik vás bude v domě bydlet, jak chcete, aby působil, a jaké jsou vaše představy o termínu stěhování – to záleží skutečně pouze na vás. Individuální výstavba je možná na vašem vlastním pozemku i pozemku společnosti. Součástí individuálního řešení bydlení je též projektová dokumentace a možné vyřízení všech dotací, s nimiž ušetříte a zajistíte si skutečně zelené bydlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *