hliníkové dveře
Bydlení

Proč investovat do hliníkových dveří?

Vstupní dveře jsou vaší vizitkou a tím prvním, co vidí každá návštěva nebo kolemjdoucí. Hlavní dveře jsou důležité pro funkčnost domu, proto by měly působit nedobytně a zároveň přívětivě pro vaše hosty. Rozhodujete-li se mezi dveřmi a stále váháte, zda vsadit na osvědčenou klasiku v podobě plastu, či si připlatit za hliník, máme pro vás několik důvodů, proč je druhá varianta rozhodně lepší.

Vysoká odolnost a stabilita

Hliníkové dveře v kombinaci se špičkovými systémy symbolizují luxus a kvalitu. Jsou vhodné pro rodinné domky i komerční prostory. Díky vysoké odolnosti hliníku lze vyrábět a formovat i atypické velikosti dveří a také oken. Záleží pak pouze na vás, zda vaše nové dveře budou prosklené či kombinované s jinými dekoračními prvky. Můžete si být ale jisti, že hliníkové dveře lze vyrobit též jako neprůhledné. Hliník má vynikající vlastnosti, proto odolává všem vlivům počasí a funguje jako pevný stavební prvek. Jeho nadčasový vzhled lze využít při budování novostavby i renovaci staršího domu. Nejen u investorů budujících moderní nákupní centra a výstavbu ubytovacích jednotek je rostoucí zájem o velkoformátová hliníková okna. Působí totiž vkusným dojmem a dodávají bydlení punc jedinečnosti.

Jak využít světlovody

Světlovody patří mezi chytré prvky, s nimiž dostanete přirozené světlo i do těžko přístupných míst. Využívají se zejména v případech, kdy je mezi střechou a stropem dostatečně velký prostor a zároveň tam není technicky možné instalovat střešní okno či světlíky. Prosvětlení interiéru vám tak zajistí správně řešená kombinace oken a světlovodů. Hliníková okna jsou navíc prakticky bezúdržbová a vyznačují se skvělými protihlukovými vlastnostmi a stejně tak u vás doma minimalizují úniky tepla. Počáteční investice je sice vyšší, zvláště rozhodnete-li se pro luxusní okna a značkové hliníkové systémy, ovšem dlouhodobá a bezproblémová funkčnost a design se vám finančně vyrovnají během prvních pár dní užívání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *