ploty z betonu
Bydlení Zahrada

Betonový plot

Bydlení v rodinném domě znamená vybavit vnitřní prostory, ale nezapomínat rovněž na zahradu nebo potřebné oplocení. To dodává pocit bezpečí a zároveň odradí zloděje. Máte-li pak doma čtyřnohého kamaráda, funguje plot jako jasná stopka pro jeho výlety. Důvodů, proč si vybrat kvalitní plot, existuje celá řada. Jak ale najít správné oplocení splňující vaše požadavky na provedení a komfort? Kromě klasických plotových dílů doplněných o kovové či dřevěné výplně lze vybírat též ploty z betonu. Víte, v čem jsou unikátní a jaké jsou druhy modelových řešení?

Betonové oplocení tak trochu jinak

Určitě si pod pojmem betonové ploty nepředstavujte monstrózní a neforemnou hroudu nevzhledného betonu, naopak budete nadšeni z různých variant řešení. Nabízí se totiž funkční ploty s rovnou deskou, které jsou okrasné a moderní zároveň, popřípadě lze sáhnout po plotu s obloukovou deskou a dodat tak domovu nadčasový design, eventuálně zůstat u klasiky v podobě dřevěných prvků. A pokud hledáte něco opravdu zajímavého, budete nadšeni rafinovaným řešením betonového plotu s ozdobnou mřížkou. Zajímavý je rovněž výběr dekorů betonových plotů od baculatých cihel, přes štípané kameny až po hladkou strukturu či ostré hrany. Oproti jiným plotům jsou právě betonové vkusné a vhodné pro rodinné domky v zástavbách i na odlehlých místech. Skvěle funguje proti okolnímu hluku a navíc působí doslova nedobytně, takže si můžete být jisti, že odradí každého zloděje a stejně tak vašeho domácího mazlíčka před možným úprkem.

Využijte nezávazné poptávky, zaměření a návrhu

Nemáte představu, jak by mohl betonový plot vypadat v kombinaci s vaším domem? Co kdybyste vyzkoušeli návrh, kde lze využít pro představu různé typy domů, plotů i barev a vzorů? Okamžitě si uděláte obrázek o svém budoucím plotu a můžete se vrhnout na nezávaznou poptávku. Díky ní se dozvíte orientační cenu, termín možné realizace i délku dodání a montáže. Váš nový betonový plot vám zaručeně poskytne bezpečné a komfortní bydlení, tak neváhejte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *