Bydlení

Jak vybrat nábytek na míru? Co je nutné zohlednit

Moderní bydlení lze zařídit nábytkem, který se běžně prodává v kamenných prodejnách nebo internetových obchodech. Nabídka je více než pestrá, takže si z ní lze vybrat to, co do své domácnosti potřebujete. Určitý problém může nastat, jestliže máte atypické rozměry místností. Zde pak přichází na řadu volba nábytku na míru. Jak postupovat při jeho výběru?

Vestavěné skříně a dětský nábytek

Výhodou vestavěných skříní je to, že šetří místo a je možné je nechat vyrobit na míru prakticky do každého prostoru, třeba i tam, kde jsou zešikmené stěny nebo strop. Sem byste těžko v běžném obchodě našli vhodný kousek nábytku, který by tam pasoval. Vestavěné skříně vypadají velmi dobře, na jejich výrobu je možné použít dřevo masiv i laminované dřevotřískové desky. Většinou záleží na tom, kolik financí jste ochotni do nich investovat.

Je možné mít vestavěné skříně i jako dětský nábytek? Odpověď zní: ano. Zkušený truhlář vám je vyrobí na míru s tím, že bude respektovat bezpečností normy, které je nutné při výrobě nábytku pro děti dodržovat. Při volbě barvy pravděpodobně sáhnete po tradiční růžové či modré barvě. Ale v dětském pokoji se uplatní klidně i zelený, fialový, žlutý nebo hnědý odstín.

Jaké kuchyně na míru

Prošli jste si nabídku obchodů a žádný kuchyňský nábytek vás nezaujal natolik, abyste se pro něho rozhodli? Kuchyně na míru bude pro vás ideálním řešením. Ve spolupráci se zkušenými odborníky navrhnete nejlepší řešení. Truhlářství Praha-východ zaměstnává profesionály, kteří dokážou poradit každému zákazníkovi. Společně proberete jednotlivé detaily návrhu a na konci bude vaše vysněná kuchyně.

Odborníci v Praze i v Benešově

Jestliže se vám nechce jezdit až do Prahy, tak truhlářství (okres) Benešov nabízí stejné služby jako kolegové v hlavním městě. Pro mimopražské zákazníky to bude pravděpodobně pohodlnější volba. Českému výrobci můžete bez obav svěřit návrh, výrobu i montáž nábytku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *