pelíšky pro psy
Bydlení Inspirace Zahrada

Psí pelech jako útočiště

Pořídit si čtyřnohého člena rodiny chce jistou dávku přesvědčení a ochoty o něj pečovat s nejlepšími úmysly. Před pořízením psa zvažte, zda jste schopni běžně i 15 let věnovat čas a finance do nového závazku. Kromě kvalitního krmiva, vaší lásky a samozřejmě zázemí pejsek vlastně nic dalšího nepotřebuje. Před tím ale, než se nový kamarád seznámí s vaší domácností, nezapomeňte nakoupit vše potřebné a začít byste měli u pelíšku.

V posteli nebo v pelechu?

Nejčastější chybou nezkušených chovatelů bývá skutečnost, že v emocích, kdy je štěňátko maximálně roztomilé a přítulné, jej nechávají spát v posteli, na gauči a pořízený pelíšek zeje prázdnotou. Ať už jste se rozhodli pro malé plemeno či většího psa, vždy vybírejte pelíšky pro psy z kvalitních a dostupných modelů. Každý pes vyžaduje jiné vlastnosti a bohatý sortiment pelechů vám umožní investovat do toho správného. Jestliže má být nový pelech útočištěm pro psa, místem, kam se schová s oblíbeným pamlskem či stráví celou noc, poohlédněte se po dobře omyvatelných a pratelných pelíšcích. Měkké podušky se dokonale přizpůsobí pejskovi tak, aby hřály od země a zároveň byly příjemné na dotyk. V případě, že pelech vybíráte pro štěně, uvědomte si, že byť se aktuálně malá kulička schoulí do dlaní, v budoucnu vyroste a může být menší pelíšek nedostatečný. Zvláště pak, když si do něj natahá čtyřnohý chlupáč hračky, kosti a další drobnosti.

Odolné pelechy na venek

Pelechy pro psy do exteriéru jsou navrženy tak, aby odolaly protržení tkanin a snadno se čistily. Jestliže hledáte jinou variantu než tradiční pelech, nabízí se také matrace pro psy a funkční podložky či deky s protiskluzem. Patříte-li mezi úplné začátečníky a zatím netušíte, jakého pejska si pořídit, zjistěte si více o jeho vlastnostech a chování na infopes.cz, kde najdete přehledně uspořádaná plemena všech psů, a budete mít okamžitě jasno, zda pelíšek budete potřebovat, anebo pejsek skončí s vámi na gauči.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *