montované domy
Bydlení Nové bydlení

Montované domy – rychlá stavba podle vašich představ

Prostorný rodinný dům s maximálním komfortem a zahrádkou je snem téměř každého. Ovšem málokdo našetří dostatek financí k realizaci svého snu. Starší lidé potom řeší schopnost splácet i několikamilionovou hypotéku anebo dobu výstavby zděných domů. Nabízí se ale jednoduché a velmi příznivé řešení pro mladé páry, početnější rodiny i seniory. Nemusíte slevovat ze svých nároků, stačí jen vybrat správného partnera pro své bydlení.

Montované stavby pro každého

Montované domy jsou nízkoenergetické dřevostavby založené na stavebnicovém systému montování. Díky tomu je stavba rychlá, bez zbytečného papírování, s nízkými náklady na bydlení a přitom zachovává maximální pohodlí z užívání všech prostor. Tyto domy jsou právem velmi oblíbené v Severní Americe, Německu i skandinávských zemích, kde odolávají extrémním výkyvům počasí. Na popularitě rostou ale i u nás!

Montované domy a chaty jsou zateplovány pomocí polyuretanové desky, za použití moderních technologických postupů a znalostí, čímž dochází k vytvoření nejlepší dostupné izolace. Profesionální instalace zaručuje maximální spořivost a levný provoz. Polyuretanové desky jsou také velmi skladné a upravené tak, aby neubíraly zbytečně místo z prostoru místností.

Vyberte si dům online

Katalog rodinných domů na klíč vám umožní vybrat si přesnou specifikaci a prostorové řešení jednotlivých místností. Sami si zvolíte velikost obytné i užitkové plochy tak, aby vyhovovala vašim požadavkům. Za skvělou cenu získáte patrový dům nebo přízemní bungalov vhodný zejména pro starší páry, kterým činí schodiště obtíže. Z nabídky si rozhodně vyberou taktéž dvoučlenné rodiny, které hledají levné a menší bydlení. Široký výběr modelů domů je připraven také pro náročné zákazníky.

Jestliže hledáte kvalitu a profesionální přístup, vsaďte na osvědčené dřevostavby Plzeň a další velká města, kde si můžete prohlédnout již smontované a obydlené domy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *