odstraňovač graffiti
Nezařazené

Víte, jak odstranit graffiti z fasády?

Vzbudili jste se do prosluněného rána, které vám pokazil pohled na poničenou fasádu vašeho domu? Zatímco jste spali, sprejeři nelenili a vytvořili „mistrovské“ dílo, kterého se jen tak nezbavíte. Anebo ano? Přečtěte si následující řádky a dozvíte se, kdo vám s odstraněním graffiti pomůže.

Mělo by vás uklidnit, že nejste zdaleka jediní. Stejně nepříjemné pocity zažívají denně desítky či stovky majitelů nemovitostí. Vandalové si neberou servítky a kromě bytových domů znehodnocují veřejné budovy, garáže, mosty, sochy, a dokonce i historické památky. Kdyby svou energii soustředili na skutečné umění na legálních plochách, možná by graffiti nebudilo tak negativní reakce.

graffiti

Vraťme se však k vašemu problému. Je naprosto jasné, že chcete zpět původní vzhled fasády. Jenomže odstraněné graffiti není snadné – bez profi techniky a znalosti osvědčených postupů můžete situaci akorát zhoršit.

V prvé řadě jde o to, že sprejeři používají různé typy barev. Má-li být odstranění efektivní, musí se použít vhodně zvolený prostředek, což je úkol hodný odborníka. Z tohoto důvodu nelze uvést jednoznačný postup – vždy jde o specifické úkony, které závisí na druhu barvy a typu podkladu.

Jinými slovy – odstranění graffiti z fasády, dřevěné konstrukce nebo betonového plotu má vždy odlišný průběh.

A protože pouhé přemalování fasádní barvou obvykle nestačí (graffiti má tendenci prosvítat), měli byste se obrátit na profesionály. Skvělou volbou je firma AXIOM Real, která zajišťuje odstranění graffiti Brno i v ostatních částech republiky.

antigraffiti

Kvalifikovaní pracovníci provedou analýzu poškozeného povrchu, zvolí vhodné odstraňovače se správným PH a ve finále povrch omyjí a neutralizují. Zároveň se postarají o prevenci v podobě antigraffiti nátěru.

Chcete se na téma odstranění graffiti a antigraffiti nátěry dozvědět více? Přečtěte si informace na www.graffiti.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *