férový realitní portál
Nové bydlení

Prodáváte nemovitost a tápete v právních záležitostech? Obraťte se na odborníky

Jak dlouhá cesta vede k úspěšnému prodeji nemovitosti? Vést může přes vydlážděnou rovnou silnici i skrze trní a kamení, když se člověk v realitním trhu příliš neorientuje. Každý nemusí být odborník na právní záležitosti týkající se prodeje bytu či domu, ale měl by znát kam se obrátit pro radu.

S profi fotem se bude nemovitost lépe prodávat

Ve chvíli, kdy se prodejce rozhodne prodej své nemovitosti realizovat, přichází na řadu její představení veřejnosti. Už dávno neplatí, že by to vyřešily tištěné inzertní noviny. Dnes všemu vládne internet, je dostupnější, a hlavně realitní portály nabízejí inzerát zdarma. Je to velká výhoda pro prodávajícího, který by se měl zaměřit na kvalitní fotografie nemovitosti. Ty totiž hlavně prodávají. Dovedou u případných zájemců zažehnout touhu po vlastnictví právě toho konkrétního domu nebo bytu. Kdo si není jistý s kvalitou svých fotografií, ať se obrátí na férový realitní portál nabízející vytvoření profi fotografií, vizualizaci interiéru nebo 3D plánek. Všechno toto přispívá k lepší prodejnosti nemovitosti.

Zákaznické služby jako základ kvalitní péče o klienty

S realitním trhem je spojena spousta paragrafů, v nichž člověk bez právního vzdělání často tápe. Jak by měla správně vypadat kupní smlouva nebo vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí? Kdo se s těmito dokumenty v životě ještě nesetkal, mohou být pro něho příslovečnou španělskou vesnicí. Jistě je lepší se ve věci právní služby obrátit raději na odborníky, kteří tomu rozumějí a umí dobře poradit. Férový realitní portál CINCINK svou nabídku doplnil o služby advokátů. Klientům je k dispozici zákaznický tým složený z odborníků z oblasti realit, práva i finančního poradenství. I díky jim může prodejce nebo kupec nemovitosti vyřídit vše bez spoluúčasti realitní kanceláře, a ušetřit nemalé finance za její provize.

Prodej bytu s realitní portálem CINCINK je mnohem pohodlnější a snadnější. Člověk totiž ví, kam se obrátit o pomoc a není v tom sám. Právní rady získá i po telefonu konzultací s advokáty doporučenými Komerční bankou. Jistě to je zárukou toho, že se jedná o odborníky na svém místě.

A jak je to s daní z nabytí nemovitosti? Kdo ji vlastně má platit?

Aby stát z prodeje bytů, domů či komerčních prostorů něco měl, stanovil daň z prodeje nemovitosti. Rok 2016 znamenal významnou změnu v paragrafech, protože tuto daň hradí od tohoto roku výhradně kupující. Je však důležité, aby si obě strany toto uvědomily, aby pak nevznikaly zbytečné nesrovnalosti.

CINCINK pomáhá zájemcům o prodej nebo koupi nemovitosti

Realitní portál CINCINK vznikl proto, aby lidem pomáhal i bez spolupráce realitní kanceláře s prodejem nebo nákupem nemovitosti. Za portálem stojí silný partner – Komerční banka. Je zárukou kvalitně odvedené práce zákaznického týmu i bezpečnosti nabízených služeb.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *