Vybavení do koupelny
Bydlení Koupelna

Stylová koupelna? Jistě, je to jen ve vybavení!

Vana na nožičkách jako ze starých filmů, dřevěné umývadlo nebo mramorem obložený sprchový kout je jen malý výčet toho, co nám představují různé trendy magazíny o bydlení. Ano, všichni bychom chtěli koupelnu zařízenou jako ze zahraničního katalogu, ale často jsme rádi, že do těch našich panelákových naskládáme všechno, co potřebujeme. Přesto i my můžeme mít koupelnu zařízenou v některém z trendy stylů.

Minimalismus preferuje čisté linie

Většinou jsme zvyklí, že sanitární keramika v našich koupelnách je spíš zaoblená. Vsaďte na hranaté tvary a vzhled vaší koupelny se rázem změní. Podívejte se na http://www.eshop-kera-teplice.cz/sanitarni-keramika-s543CZ. Výhodou hranatého vybavení je skutečnost, že se dá v místnosti dobře poskládat a ušetří tolik požadovaný prostor. Zajímavým tipem je rohové umývadlo.

Strohý nadčasový styl podtrhne bílá barva a dobře zvolený koupelnový nábytek s úzkými vysokými skříňkami a drátěný závěsný program.

Pro milovníky netradičních řešení

Nudí vás klasicky koncipované koupelny? Pořiďte si takové vybavení do koupelny, které víc odpovídá vašemu naturelu. Dopřejte si společnou koupel ve vaně pro dva, zkuste sprchový panel nebo sloup, pořiďte si některý z hydromasážních systémů, ať už vířivý, perličkový nebo kombinovaný.

Každý detail podpoří originalitu vaší koupelny, zlepší pohodlí a poskytne nadstandardní zážitky. Stačí jen vybírat ze široké současné nabídky a vhodně kombinovat.

Stylová nemusí být hypermoderní

Jestliže chceme mít koupelnu výjimečnou a stylovou, nemusíme za každou cenu držet krok s nejnovějšími trendy. Někdy stačí jen pořídit si nové koupelnové doplňky a výraz interiéru se rázem promění. Změňte osvětlení v místnosti, klasické tvary doplňků nahraďte netradičními, pohrajte si s barvami.

Pro milovníky retro stylu je i v dnešní době široká nabídka doplňků připomínající doby dávno minulé, ať už jde o imitace dobových mýdlenek, věšáčků a držáků ze dřeva a keramiky, bronzové doplňky, či poměrně oblíbený návrat do období reálného socialismu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *