Bydlení

Moderní krby ozvláštní chalupu i novostavbu

Jestliže bydlíte v panelovém domě a chybí vám pomyslné teplo rodinného krbu, pořiďte si alespoň na chalupu detailně propracovaná krbová kamna. Majitelé rodinných domů si mohou vybrat nová, úsporná, krbová kamna na pelety anebo teplovodní krbové vložky s mnoha výhodami. Moderní metody výroby zaručují využití jakostních materiálů s důrazem na detail a funkční vlastnosti. Vyberte si i vy svůj nový krb, který se stane ozdobou interiéru i chytrým zdrojem tepla.

Neslevujte z požadavků, chtějte kvalitu!

Už dávno neplatí, že krby stojí majlant. Cenově dostupnou variantu najde opravdu každý. A nemusíte rekonstruovat či jinak upravovat místnost, stačí si vybrat z široké škály modelů. Ať už se rozhodnete pro čelní krb či vám do místnosti lépe pasuje rohový krb, vždy chtějte maximální kvalitu. Centrální krb zaujme na první pohled každou návštěvu a rozhodnete-li se pro otevřenou variantu krbu, dodáte obývacímu pokoji či hale správnou atmosféru.

Své výhody nezapřou ani krbové vložky. Odborníci vám vybraný model na přání obestaví, a pokud se rozhodnete pro sladění krbové vložky s dekorem dřeva či kamene, získáte stylový prvek, který vás nepřestane bavit! Opět nemusíte zůstávat pouze u jedné konstrukční varianty, dostupná jsou rohová i oboustranná provedení všemožných rozměrů.

Krbová kamna umí zdobit i topit

Patříte-li do kategorie náročných zákazníků a očekáváte-li od svého tepelného zdroje kompletní službu, poohlédněte se po krbových kamnech. Jejich konstrukce umožňuje topit dřevem, peletami anebo tuhými palivy a zajistit tak výhřev interiéru přesně podle vašich představ. Pořízení krbových kamen není nijak finančně náročné, ale už během první sezóny vám ušetří peníze za jiné energie a uleví životnímu prostředí.

V případě, že si nejste jisti výběrem, poraďte se s odborníky, kteří mají letité zkušenosti s prodejem i instalací krbů, krbových vložek i kamen a pomohou vám zvolit si tu nejvhodnější a nejefektivnější variantu. Informace byly převzaté od firmy Topsys Praha, spol. s r.o., kde najdete rovněž kompletní sortiment i názorné ukázky použití v interiéru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *