Bydlení

Kovové garnýže – stylový doplněk do každého moderního interiéru

Určitě se shodneme na tom, že když vejdete do nějaké místnosti, již v prvních momentech si vytvoříte určitý dojem. Stačí několik pohledů okolo a daný prostor vyjadřuje určitou atmosféru. Nejlépe se cítíme tam, kde je útulno, teplo a prostě příjemně. Pohodovou atmosféru vytváří řadu prvků, ať už je to použitý nábytek, barvy, ale často také dekorace a bytové doplňky. Moderní interiéry jsou často řešeny ve stylu, který je reprezentován zemitými barvami, lesklými povrchy, jednoduchými a rovnými liniemi, bez zbytečných dekorací. Takovýto interiér působí sice velice čistě, efektně, až futuristicky, ale někteří z nás se v něm asi nebudou cítit úplně jako doma.

Tu pravou atmosféru příjemného a útulného domova mnohdy dotváří bytové dekorace a doplňky. Třeba textilie vdechnou dané místnosti teplo. Takové polštářky na sedačce udělají mnoho a stejně tak jako záclony a závěsy na oknech, které místnost dozdobí. Dnes si můžeme vybírat z mnoha atraktivních barev, stejně tak vzorů, motivů. Záclony a závěsy je potřeba pověsit. K tomu slouží garnýže, záclonové tyče, konzole apod. A právě tyto bytové doplňky mohou být další zajímavou dekorací v bytě.

Mnozí z vás si mohou představit klasické garnýže minulých let, které nebyly zrovna povedené. Dalo by se říct, že mnohdy i interiér hyzdily, neboť použitý materiál nebyl zrovna atraktivní. Dnes je tomu právě naopak. Moderní garnýže mají rozhodně co nabídnout, zejména, pokud se zaměříme na kovové garnýže, které jsou do nově zařízených bytů jako stvořené. Taková garnýž vypadá velice hezky, neboť kov je kvalitní materiál, který vydrží až 30 let. Lze na něj aplikovat různé efekty kovu, např. stříbro, zlato, onyx, měď, mosaz, chrom, saténový nikl a další.

Obrovský výběr kvalitních, galvanicky pokovených garnýží naleznete v internetovém obchodě Garnýže Kovové. Veškeré produkty jsou vyrobeny v zemích EU a za zlomek ceny zde můžete zakoupit stylové garnýže, záclonové tyče, konzole na záclony, koncovky a řadu dalších komponentů. Navíc máte možnost si navrhnout a sestavit vlastní garnýž dle vašich přestav.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *