hliníkové dveře
Bydlení

Nestárnoucí hliník vás bude bavit

Drtivá většina zákazníků hledá prémiovou kvalitu s ohledem na cenu a často se pozastavuje nad tím, proč lidé investují do hliníkových oken či dveří. Je to jednoduché, hliník je totiž právem nazýván stavebním materiálem budoucnosti a oproti jiným, známějším materiálům má skutečně co nabídnout. Nejprve budete nadšeni z jeho lehkosti, formovatelnosti a nakonec také bezúdržbovému provozu či trvanlivosti.

Špičkové vybavení pro firmy

Nebytové komerční či průmyslové objekty si zaslouží vaši pozornost a to již od samého základu stavby. Rozhodnete-li se pro nová hliníková okna, nezapomeň k nim sladit vhodné hliníkové dveře garantující apartní řešení vstupního prostoru. Hliníkové modely dveří působí na první pohled robustně a nedobytně, což oceníte zejména v oblastech potýkajících se s krádežemi.

Moderní stavby, jež jsou zpravidla opatřeny hliníkovými okny a dveřmi, mohou disponovat též speciální fasádou. Hliníkové fasády jsou vyhledávanou alternativou pro ozvláštnění budov a zajištění maxima přirozeného světla. Specialista nejen na hliníkové prvky vám může jednoduše zajistit třeba střešní světlíky pro dostatek světla v hůře dostupných prostorách a v neposlední řadě vám pomůže zajistit bezpečnost celé budovy.

Kdo je připraven, není překvapen

Vaše stavba bude potřebovat požární odvětrávání pro přirozený odvod kouře a tepla. Samočinná odvětrávací zařízení, často označována například jako ZOTK, udržují přístupné únikové cesty bez kouře a podle typu oddalují, eventuálně zcel zabraňují celkovému vzplanutí a tím pádem šíření požáru. V sortimentu produktů, díky nimž firma  získala silné portfolio zákazníků z řad soukromých osob i podniků, najdete též velmi žádané způsoby odvětrávání pomocí střešních turbín pro odvětrávání střešních plášťů anebo šachet panelových domů. Ventilační turbíny mají mnoho benefitů, jedním je bezesporu funkčnost bez motorického pohonu při využití energie vzduchu. Tím máte garantovány téměř nulové provozní náklady a zároveň vysokou úsporu elektrické energie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *