obývací stěny
Bydlení Ložnice

Správně zvolený nábytek dodá interiéru nový šmrnc!

Máte pocit, že kdykoliv se vrátíte domů, obklopí vás nuda a stále ty stejné, opakující se prvky? Zkuste změnu, která není finančně náročná a přitom domovu dodá zcela nový, moderní ráz! Ať už se chystáte obměnit vybavení obývacího pokoje, ložnice anebo chodby, máme pro vás zajímavé tipy, po čem aktuálně sáhnout.

Sedací souprava v prostoru

Už dávno neplatí, že sedací soupravy anebo křesla musí nutně stát v těsné blízkosti zdi. Zkuste být hraví a dopřejte svému gauči možnost vyniknout v celé kráse! Pokud máte dostatečně velký obývací pokoj, přisuňte ke zdi knihovnu anebo otevřené police a pohovku umístěte do prostoru. Okamžitě se stane centrálním místem dění. Sedačku vybavte například ozdobnými polštářky či originálním plédem a uvidíte, že se vás nejeden host zeptá, kde jste pořídili nový kus nábytku.

Pakliže jste se pustili do kompletní renovace obývacího pokoje, nezapomínejte ani na vhodné řešení obývací stěny. Kde jsou ty časy, kdy se nábytek táhnul přes celou zeď a prosklené vitríny doplňovaly otevřené police? Ulevte svému interiéru a pořiďte si novou, designově řešenou obývací stěnu. Zvažte, zda není na čase schovat porcelán po babičce a jestli nestačí jedna ozdobná police na svíčky a fotky vašich blízkých. Za skvělé ceny teď pořídíte obývací stěny mnoha rozměrů, dekorů i stylů otevírání či uchycení. V žebříčku popularity se drží na vrcholu závěsné varianty stěn třeba s LED osvětlením, pod nimiž jednoduše vytřete nebo umístíte ozdobné košíky.

Spěte jako v bavlnce

Vybavení ložnice může být rovněž cenově dostupným řešením, jak konečně usínat na kvalitní matraci bez obav, že při každém pohybu uslyšíte protivné vrzání. Kvalitní materiály a perfektní dílenské zpracování zaručují postele od předních výrobců. Prohlédněte si aktuální nabídku a rozhodněte se, zda dáte přednost dřevěným lůžkům s vysokým čelem, sestavám s nočními stolky anebo zůstanete věrni čalouněným postelím s chytrým úložným prostorem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *